logo

Anamur Reklam

Başkan Özdemir, “Fuara desteğimiz tam”

gündem001

Anamur Esnaf ve Sanatkârlar kredi kooperatif Başkanı Ahmet Özdemir ilçemizde  25- 28 Ekim tarihlerinde düzenlenecek Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’nın Anamur’un tanıtımına büyük katkı sağlayacağını belirterek  İlçemiz için  çok büyük bir şans olan bu fuara  tüm Anamur halkı ‘nın  sahip çıkması gerekir” dedi

Tarım ve Gıda fuarını daha uzun yıllar yaşatabilmek adına önemli rol üstlenen Anamur ve Anamur halkı olarak yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları, dernek oda başkanları ile kamu kurum ve kuruluşların temsilcilerinin Anamur adına ortak hareket etmelerinin uzun süredir beklenen bir gelişme olarak değerlendirmelidir.

Başkan Özdemir, “Bu gelişme Anamur’un sosyal toplumsal ve tanıtım ağının gelişmesine büyük yararlar sağlayacağının altını çizerek Esnaf ve Sanatkarlar Kooperatif olarak tüm bu gelişmelerinin destekçisiyiz.

Anamur Tarım ve Gıda fuarının Anamur’a sağlayacağı tanıtım ağına her türlü katkıyı vermeye hazarız”Dedi.
Kooperatif Başkanı Ahmet Özdemir, Anamur Tarım Gıda fuarına Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelecek olan firmalarının yanı sıra fuar nedeniyle yapılacak tüm etkinliklerin Anamur’un tanıtımında başrol oynadığını ve katkısının büyük olacağını belirterek sözlerini şöyle sonlandırdı. “Özellikle çevre il ve ilçeleri başta olmak üzere KKTC’’den de fuara sağlanan katılım Anamur’un tüm özelliği ve güzelliğinin daha da yakından tanınmasına vesile olacaktır.

Anamur’da şu anda sağlanan birlik ve beraberlik Anamur’un geleceğe daha anlamlı bir katkı vereceği kaçınılmazdır. Bu dayanışmaya ve Anamur’un yararına olan her türlü etkinliklerde biz Anamur Esnaf Sanatkârlar ve Kredi Kefalet Kooperatifi olarak taşın altına elimizi koyarız. Ve her zaman her yerde desteğimizi verir katkımızı sürdürürüz şeklinde konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com