logo

Anamur Reklam
10 Mayıs 2013

BAŞKAN TUNA ERDEMLİ’DE

1004Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Hamit Tuna, İlçe gezilerine devam ediyor. Başkan Tuna son olarak Erdemli İlçesi’nde Erdemli Belediyesi, MHP İlçe Teşkilatı, Erdemli Ülkü Ocakları, Ülküm İşçiler Derneği Erdemli Şubesi ve esnafları ziyaret etti.

Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Limonlu Belediye Başkanı Mehmet Topkara, MHP Toroslar İlçe Kadın Kolları Başkanı Yıldız Arık ve Yönetimi ile Belediye Meclis Üyeleri’nin de katıldığı gezide, Başkan Tuna’ya eşi Aydan Tuna’da eşlik etti.

İlk olarak Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu’yu makamında ziyaret eden Başkan Tuna, daha sonra MHP Erdemli İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen sohbet toplantısına katıldı. Başkan Tuna burada Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu, Yöneticiler ve partililer tarafından karşılandı.

Toplantıda ilk olarak söz alan MHP Erdemli İlçe Başkanı Bekir Özsu, Mersin Büyükşehir Belediyesi başta olmak üzere Mersin’in 13 ilçesine talip olduklarını ve 2014 yılında yapılacak Mahalli İdareler seçimlerinde tüm belediyeleri alacaklarına inandıklarını söyledi.

Daha sonra söz alan Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tuna ise, siyasi geçmişi ile ilgili bilgiler verdi. 1995 yılında başladığı aktif siyasi yaşamında MHP İl Yöneticiliği, İl Başkan Yardımcılığı, İl Başkanlığı, Milletvekili adaylığı gibi görevlerde bulunduğunu ifade etti. Toroslar’a 9 yıllık Belediye Başkanlığı sürecinde kazandırdığı hizmetlere de değinen Başkan Tuna, Toroslar’ a kazandırdıkları hizmetleri Mersin geneline yaymak için aday adayı olduğunu ve Mersin Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak istediklerini söyledi.

Mersin’in; turizm, tarım, lojistik ve liman kenti olduğunu ifade eden Başkan Tuna, bugüne kadar uygulanan yanlış politikalar nedeniyle kentin bu yönde bir ilerleme kaydedemediğini kaydetti. Mersin’in her yönüyle dünya kenti olabilmesi için misyon ve vizyon sahibi olan MHP’li bir Belediye Başkanı tarafından yönetilmesi gerektiğini de sözlerine ekleyen Toroslar Belediye Başkanı ve MHP Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Hamit Tuna, 2014 Mahalli İdareler seçimlerinin Mersin için en önemli seçim olduğunu vurguladı.1006

 

 

 

 

 

 

 

 

1003

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com