logo

Anamur Reklam

Başkan Türe Başbuğ Türkeş’i Anma Programına Katıldı

anamurgundem.com029Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Anamur İlçe Teşkilatının 4 Nisan 2017 Salı akşamı düzenlediği Başbuğu Alparslan Türkeş’in 20. ölüm yıl dönümünü anma programına katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan programda Atatürk, Şehitler ve Alparslan Türkeş ruhuna Kuran-ı kerim tilaveti gerçekleştirildi ve dualar okundu. Program MHP Anamur İlçe Başkanı İsmet Babahan’ın konuşmaları ve başbuğun hayatını anlatan slayt gösterimi ile son buldu.

İlçe Teşkilatı tarafından programa katılanlara bisküvi ve lokum ikram edildi. Yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajı verildi. Program sonrasında Belediye Başkanı Mehmet Türe programa katılanlar ile birlikte öz kaymak pastanesinde çay içerek geceyi tamamladı.anamurgundem.com030 anamurgundem.com031 anamurgundem.com032 anamurgundem.com033 anamurgundem.com034 anamurgundem.com035 anamurgundem.com036 anamurgundem.com038 anamurgundem.com039 anamurgundem.com040 anamurgundem.com041 anamurgundem.com042 anamurgundem.com043

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com