logo

Anamur Reklam

Başkan Türe, Kadınlar gününü kutladı

 anamurgündme007

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla tarlada çalışan bayanları ziyaret ederek günlerini kutladı.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce düzenlenen programda ilk olarak Karanlar muz sarartma tesisine ait olan çilek serasını ziyaret eden Başkan Türe çalışan hanımlarla bir araya geldi. Başkan Türe ziyaretinde çilek tarlasında çalışan bayanlara Dünya 8 Mart Kadınlar günü münasebetiyle el kremi ve eldiven hediye etti.

8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle gerçekleştirdiği çile tarlası ziyaretinde konuşan Başkan Türe : “Evine helal yoldan ekmek götüren değerli bayanlarımızı çalıştıkları yerde çilek tarlalarında, muz seralarında ziyaret etmek bizi onure etti, gurur verdi, tabi onları senede bir defa değil, her zaman hatırlamamız gerekiyor. Bayanlarımızın kıymetini, değerini anlamamız gerekiyor. Bu vesile ile tüm Anamurlu bayanlarımızın da gününü kutlarım.’ Dedi.

Bayanlar Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye ziyareti dolayısıyla teşekkür ederken belediye ekibine çilek ikram ettiler.

Başkan Türe Karanlar çilek serası ziyaretinden sonra Kılıç Tarım’ı ziyaret etti. Kılıç tarım sahipleri Haydar Kılıç ve Eşi ile bir süre sohbet ettikten sonra Kılıç tarım fabrikasında ve çilek serasında çalışan bayanlarla bir araya geldi.

Ziyaret sırasında konuşan Başkan türe ‘ben her zaman Anamur’dan bahsettiğimde Tarım ve Turizm kenti olarak bahsediyorum. Bu gün buraya 8 Mart dolayısıyla bir ziyaret yaptık ancak biz çalışan bayanlarımızın her zaman yanındayız, çam sakızı çoban armağanı olan eldiven ve el kremini sizlere taktim ediyorum gününüz kutlu olsun’ dedi. Başkan Türe her iki firma sahibine de bayanlara bünyelerinde yer verdiği için plaket takdim etti.

Kılıç Tarım ziyaretinin ardından Başkan Türe Anamur Halini ziyaret ederek çalışanlara kolaylıklar diledi. Ziyaret sırasında komisyoncu iş yerlerinde çalışan bayanlara el kremi ve eldiven  hediyelerini armağan etti.

Başkan Türe ayrıca Hal ziyaretinde Anamur Hal Komsiyoncular Derneğine de uğradı. Başkan Mehmet Türe dernekte yeni yapılacak olan hal yeri hakkında vatandaşları bilgilendirdi.anamurgündme006 anamurgündme007 anamurgündme008 anamurgündme009 anamurgündme010 anamurgündme011 anamurgündme012 anamurgündme013 anamurgündme014 anamurgündme015 anamurgündme016 anamurgündme017 anamurgündme018 anamurgündme019 anamurgündme020 anamurgündme021 anamurgündme022 anamurgündme023 anamurgündme024 anamurgündme025 anamurgündme026 anamurgündme027 anamurgündme028 anamurgündme031 anamurgündme032 anamurgündme033 anamurgündme034

————

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com