logo

Anamur Reklam

BAŞKAN TÜRE MUSİKİ DERNEĞİNE 5 YIL ÜCRETSİZ YER TAHSİS ETTİ

gündem009Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Anamur Musiki Derneği’ni prova esnasında ziyaret etti.

Ziyarette Başkan Türe’ye Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Gürel, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Fatma Çetinkaya eşlik etti.

Başkan Mehmet Türe ziyaret esnasında Musiki Derneğinin Anamur’da bir çok başarılı konserler gerçekleştirdiğini dile getirirken Musiki Derneği Başkanı Emel Kurt ve dernek üyelerine gerçekleştirdikleri konserler ile ilçemizin kültürel faaliyetlerine katkı sağladıkları için teşekkür etti. Başkan Türe derneğin çalışma yaptığı yeri 5 yıl boyunca ücretsiz olarak derneğe tahsis ettiklerinin müjdesini verdi.

Prova esnasında söylenilen nostalji parçaları dinleyen Başkan Mehmet Türe, Zeki Müren’den bir sevgi istiyorum ve yeryüzünden senin kadar yalnızım, Edip Akbayram’dan aldırma gönül parçalarına eşlik ederken prova izmir marşı ile son buldu.

Ziyaret’in sonunda Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, dernek üyelerine gül taktim ederken, Dernek Başkanı Emel Kurt nazik ziyaretlerinden dolayı Başkan Mehmet Türe’ye teşekkür etti.gündem011 gündem012 gündem015 gündem016 gündem017 gündem018

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com