logo

Anamur Reklam

Başkan Türe’den ANTUDER’e Hayırlı Olsun Ziyareti

anamurgundem.com032Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Anamur Turizm ve Kültür Derneğini ziyaret ederek yeni yönetime gelen yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Başkan Mehmet Türe’yi ANTUDER’de yeni göreve başlayan Dernek Başkanı Fatih Şen, Yönetim Kurulu üyeleri Ulaş Tahir Döner ve Hacı Gürbüz karşıladı. Dernek Başkanı Fatih Şen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’den derneğin faaliyetleri kapsamında düzenlenecek etkinliklere ve projelere destek istedi. Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe de Anamur’da faaliyet göster tüm Sivil Toplum Kuruluşlarına desteklerinin sürdüğünü hiçbir ayrım yapmaksızın desteklerinin devam edeceğini belirtirken ANTUDER tarafından yürütülecek tüm çalışmalarda da bundan önce olduğu gibi bundan sonra da her türlü desteği vermeye hazır olduğunu söyledi.

İçilen çay ve yapılan sohbetin ardından Başkan Türe dernek binasından ayrıldı.anamurgundem.com033 anamurgundem.com034 anamurgundem.com035 anamurgundem.com036 anamurgundem.com037 anamurgundem.com038 anamurgundem.com039 anamurgundem.com040 anamurgundem.com041

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com