logo

Anamur Reklam

BAŞKANLARDAN ORTAK AÇIKLAMA

gündem038

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Torunoğlu ve Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin’den Ortak Basın açıklaması.

Yapılan açıklamaya göre; Anamur Sanayi Sitesi karşısına yeni Otogar yapımına başlanmasından dolayı, Eski Otogar yerinin vatandaşın yararına ve Anamur’un Turizm kenti olmasına katkı sağlamak amacıyla dinlenme Parkı yapılaması için girişimde bulunacaklar.

Anamur Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Feridun Torunoğlu ve Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin’in yazılı yayınladığı basın açıklaması şöyle;

 

                   Anamur Ticaret ve Sanayi Odası’nın 25.07.2017 tarih 235 sayılı kararı ve yine Anamur Esnaf Sanatkarlar Odasının 25.07.2017 tarih 22 nolu kararı ile Anamur Otogarının yeni yapılacak olan yere taşınacak olmasından  dolayı  eski otogarın yerinin tüm Anamur halkının ve Anamur’a gelecek ve Antalya-Mersin arasında seyahat edecek insanların da faydalanacağı bir dinlenme parkı olarak değerlendirilmesi için Anamur Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi nezdinde yazılı olarak girişimde bulunulması karar altına alınmıştır. Amaç Beton yığını imajını yıkıp Anamur’un her yönüyle bir tatil beldesi imajını yaratmaktır.

                   Bunun için hem Mersin Büyükşehir Belediyesi nezdinde hem de  Anamur Belediyesi nezdinde yazılı olarak girişimde bulunulacaktır. Halkımıza duyurulur. Saygılarımızla

  

 

 

 

Ahmet ÇETİN                                     Ferudun TORUNOĞLU

     Anamur                                                       Anamur

  Esnaf ve Sanatkarlar Odası                                  Ticaret ve Sanayi Odası

   Yönetim Kurulu Başkanı                             Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com