logo

Anamur Reklam
02 Haziran 2018

Bayramda meltem otelde cümbüş var

Yıl boyu 7 gün canlı müzik anlayışıyla ve yaptığı farklı organizasyonlarla Anamur’da eğlence anlayışına yeni bir soluk getiren Grand Meltem Suit Otel ve Ocakbaşı Restaurant, bayramdan itibaren sezona bomba gibi giriyor.

Otelin teras katında bulunan Kareoke barda pop akustik rock tarzlarında müzik yapacak olan 6 kişilik grup Dürbük SG, misafirlerine canlı Kareoke  yaptırmayı planlıyor. Aşağı ocakbaşında ise Grup 432 Alaturka, türkü ve özgün müzik yapacak.

Toplamda 11 müzisyene sahip olan Grand Meltem Suit Otel personel sayısıyla da dikkat çekiyor. Birbirinden deneyimli personeli ile yeni sezona kaliteli hizmet anlayışıyla hazırlanan otel, ayrıca yapılan tadilatların tamamlanmasıyla yeni yüzüyle misafirlerini ağırlayacak.

bir bayan bir bay olmak üzere departmanlara yerleştirilmiş. Dış cephe ve bahçe düzenlemeleri ile yeni bir görünüme kavuşacak olan tesis, gittikçe yükselen standartlarıyla müşterilerine keyifli anlar yaşatıyor.

15 Haziran’dan itibaren yeni sezonda yeni yüzü, deneyimli personeli ve kaliteli hizmetle yaza merhaba diyecek otel, Anamur turizmine de katkı sağlayacak.2 Haziran 2018003 2 Haziran 20180042 Haziran 2018003

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com