logo

Anamur Reklam

Belediyeden farkındalık etkinliği

2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu, Anamur Devlet Hastanesi Uzman Doktor Murat Gülener ve Anamur Belediye personeli maskelerini takarak Anamur Belediye Başkanı Hidayet Kılınç’ı makamında ziyaret ettiler.
2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında lösemi hastalığına dikkat çekmek için Anamur Belediye personeli ve Anamur Belediyespor futbolcuları maskelerini takarak farkındalık yarattı.
ANAMUR BELEDİYESPOR FUTBOLCULARINDAN MASKELİ DESTEK
Toroslar Belediyespor’la oynan ve penaltıdan atılan golle 1-0 kazanan Anamur Belediyespor oyuncuları futbol karşılaşması öncesi sahaya maskelerini takarak çıktılar.
EN İYİ TEDAVİ MORAL VE UMUT
Başkan Kılınç, “Anamur Belediyesi olarak 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası etkinlikleri kapsamında lösemili çocuklara destek olmak , farkındalık oluşturarak sesimizi duyurmak istedik. Bizler löseminin önlenebilir ve tedavi edilebilir olduğunu, lösemili çocukların maskelerini kendilerini korumak için taktıklarını, en iyi tedavinin de moral ve umut olduğunu düşünüyoruz. Lösemili Çocukların yanında olduğumuzu bilmelerini istiyoruz” dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com