logo

Anamur Reklam

BİB MARKET ANAMUR’DA AÇILDI

gündem009

Anamur’da Sultan Alaaddin Mah. Akarcada Mezbahane yolu üzerinde müşterilerinin hizmetine giren BİB Market bölgede yeni işyeri ve deneyimli güler yüzlü personelleri ile müşterilerinin hizmetine girdi.

İşletmenin kurucusu İbrahim Kılıç işyerini Anamur’a açmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu bilgileri verdi. Akarca Mahallesi Mezbahane yolu üzerinde Anamur’un hizmetine açtığımız BİB marketimiz Gıda, Temizlik ve Bayan giyim üzerine hizmet veriyor.  Her türlü gıda ürünlerinin yer aldığı işyerimizin 2 katı tamamen Bayan giyime özel olarak düzenlendi.   A. Z ye farklı ürünlerimin yer aldığı mağazamızda hedefimiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve aradığı her türlü gıda ve bayan giyimlerini bulabilecekleri  düzeyde  düzenlenmiştir.

BİB Market olarak hem hizmete hem de kaliteye değer veriyoruz.  İşyerimiz Marketin dışında bölgemize yakın köylerimizin ihtiyaçlarını bulabileceği hem gıda ürünleri hem bayan giyim kıyafetlerini müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Anamur’da son yılarda büyük değişimin olduğunu gözlemleyen işyeri sahibi Kılıç, “ Bu değişimin insanlara yatırım olarak döndüğünü belirterek dükkânımızda 2 arkadaşımızı da istihdam ediyoruz. İşyerimizin bölgemize ve Anamur’a Anamur halkına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İşyerinde personel olarak hizmet veren Bayanlar ise müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına gıda reyonunda ayrı giyim reyonunda ayrı alış veriş yapmak isteyen müşterilerimizle bire bir ilgilenerek en uygun ve en güzel fiyatlarla satış yapmaktayız. İşyerimizde açılışa özel fiyatlarla örneğin Doğal Bal ve 800 gramlık Pekmez  14.90 Tl den satışı yapılmakta ve daha bir çok üründe keseye uygun özel fiyat indirimlerimiz var.  BİB Market çalışanları olarak güler yüzlü hizmet verip kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunuyoruz.  Gelmek sizden hizmet bizden, Anamur’umuza hayırlı olsun tüm müşterilerimiz bekleriz Dediler.

Bizde Anamur Gündem Gazetesi olarak Anamur’da hizmete giren BİB market sahibi İbrahim Kılıç’a yeni işyeri hayırlı olsun der bol kazançlar dileriz.gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem010

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com