logo

Anamur Reklam
02 Haziran 2018

Bingen Kardeş Kent Derneği, Başkan Türe’yi ziyaret etti

Anamur’un Almanya’daki Kardeş Kent’i Bingen’de faaliyetlerini sürdüren Bingen Anamur Kardeş Kent Derneği’nin yeni yönetimi Belediye Başkanı Mehmet Türe’yi makamında ziyaret etti.

Derneğin yeni başkanı Michaela Heintke, başkan yardımcıları Rene Nohr ve Muzaffer Ceyhan ile yöneticiler Werstin Peters, Stefan Esser ve Anke Aslanigard, Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe’ye ziyarette bulundular.

Başkan Heintke, ziyarette yaptığı açıklamada, Anamur’da bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Yeni görevimiz kapsamında sizleri daha iyi tanımak ve bağ kurmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki insanlar arasındaki tanışma ve kurulan bağ güzel bir birliktelik için önemlidir. Bundan sonra da her iki şehir olarak güzel bir birliktelik diliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Türe de Başkan Heintke beraberindekilere teşekkür ederek, “Son olarak Bingen’e giden arkadaşlarımıza gösterdikleri ilgi için kendilerine teşekkür ediyoruz. Bundan sonra da şehirler arası diyaloğu güçlendirmek için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

Ziyaretin sonunda karşılıklı hediyeler verildi.2 Haziran 2018010 2 Haziran 2018011 2 Haziran 2018012

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com