logo

Anamur Reklam

Binlerce misafiri ağırladı

Anamur Belediyesi Alışveriş Günleri Etkinlik çadırı geçtiğimiz 2 ay da binlerce misafiri ağırladı.
Anamur Belediyesi tarafından yaz aylarında İskele Mahallesi Dragon Parkı civarında kurulan Alışveriş Günleri Etkinlik çadırında yöresel ürünler, el sanatları hediyelik eşyaların yanı sıra farklı lezzetlerde yer alıyor.
Her gün akşam saatlerinde açılan ve geç saatlere kadar açık olan çadırda aynı zamanda Anamur Belediyesi Konservatuvarı ekibi ve yerel sanatçılarca konserler, halk oyunları ekiplerince yöresel oyunlar sergileniyor.
Sezon sonuna yaklaşırken çadır hakkında değerlendirmede bulunan Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe “ 4 yıldır her yıl olduğu gibi bu yılda İskele Mahallemizde çadırımızı hizmete açtık. Çadırımız yöresel ürünlerimiz, tatlarımız, hediyelik eşyalar, doğal ürünlerle halkımızın hizmetinde. Çadırımız hakkında her yıl olduğu gibi bu yılda sezon sonunda bir anket yapacağız. Bu anket sayesinde halkın memnuniyetini, şikayetlerini, taleplerini ölçeceğiz. Anamur Belediyesi olarak hem yaşadığımız yerin hem de birlikte yaşadığımız halkımızın faydasına olan her şeyin altına imza atmaya gayret ediyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemlerde de daha iyilerine imza atacağız. ” Dedi.
Anamur Belediyesi Alışveriş Günleri Etkinlik çadırı 5 Eylül’ e kadar halkın hizmetinde olmaya devam ediyor. 9 Ağustos 20181026 9 Ağustos 20181027 9 Ağustos 20181028 9 Ağustos 20181029 9 Ağustos 20181030

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com