logo

Anamur Reklam

Bizim Baharatçı yeni yıla hazır

Anamur Belediye Başkan Yardımcısı ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, sahibi olduğu Bizim Baharat kuruyemiş ve baharatçı yeni yıl için tüm hazırlıklarını tamamladı.
4 şubeyle hizmet veren Bizim Baharat, yeni yıla girerken tüm hazırlıklarını tamamladı. Güleryüzlü personeli ve kaliteli çeşitleriyle Anamur halkından yoğun ilgi gören işletme, yeni yıl kutlamalarının vazgeçilmezi çerezler, çikolatalar ve birçok lezzeti müşterileri için hazırladı.
Bizim Baharat, yılbaşı gecesinin vazgeçilmez tatları çerezler, kestane, kahve, lokum, çikolata, şeker ve diğer ürünleri müşterilerine sunacak. Vatandaşların her türlü talebini karşılamak üzere Saçkan Şubesi yılbaşı gecesi geç saatlere kadar açık kalacak olan işletme, bu yıl da sofraları birbirinden lezzetli kuruyemişlerle süsleyecek.
SOSYAL MEDYADAN SİPARİŞ
Anamur Belediye Başkan Yardımcısı ve Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Çetin, bu yıl müşterilerine sosyal medya üzerinden de hizmet vermeye başladı. Meşteriler, Bizim Baharat’ın instagram sayfası bizimbaharat’a girerek mesajla veya 0539 828 51 91 numaralı Whatsapp hattından evlerine sipariş verebilecek.
5 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE HEDİYE VERİLDİ
Bizim Baharat’ın sosyal medya üzerinden düzenlediği çekiliş kampanyası kapsamında instagram sayfasını ziyaret eden takipçiler arasında düzenlenen çekilişle 5 kişiye hediye paketi verildi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com