logo

Anamur Reklam

Bozyazı Milli Eğitim Müdürü Sezgin’e ziyaretler sürüyor

gündem002 Bozyazı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan 1 5/06/2017 tarihinde görevine başlayan Mustafa Sezgin’e hoş geldin ve hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Uzun  yıllar memuriyet hayatı bilgi ve birikimi ile başarılı bir eğitimci olarak bilinen Sezgin Görev yaptığı tüm yerlerde olduğu gibi Bozyazı’dada eğitime verdiği öneme vurgu yaparak Bozyazı İlçemizin eğitimde daha iyi hizmet alması için elinden geleni yapacağını eğitim kalitesini yükseltmek için veli, öğretmen ve öğrencilerle birlikte hareket edeceklerini ifade etti.

Kendisine hayırlı olsun ziyaretine gelenleri makamında ağırlayan yeni Müdürü Sezgin’i TANIYALIM

1971 yılında Ermenek ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilinden sonra Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesini Tamamladı. Yine ermenek ilçesinde öğretmenlik hayatına başladı. Sırasıyla müdür yardımcısı İlköğretim Okulu müdürlüğü, teknik eğitim merkezi ve Anadolu Teknik lisesi müdürlüğü, milli Eğitim Şube Müdürlüğü, gençlik ve Spor müdür vekilliği, ilçe milli eğitim müdürlüğü görevlerinde bulundu. 4,5 yıl milli Eğitim Bakanlığı görevlendirmesi ile yurtdışı görevi yaptı. Yaptığı başarılı çalışmalardan dolayı Çok sayıda takdir, teşekkür ve aylıkla ödüllendirme belgesi aldı. Ankara, Mersin ve karaman bölgesi futbol hakemliği yaptı. Orta düzey ingilizce, Rusça ve kazakça bilen Mustafa Sezgin evli ve 2 çocuk babasıdır.

Bizde Anamur Gündem Gazetesi Ailesi olarak Bozyazı ilçesinde resmi görevine başlayan Bozyazı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa Sezgin’e hoş geldin der görevinin hayırlara vesile olmasını temenni eder, başarılar dileriz.gündem001 gündem003

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com