logo

Anamur Reklam

Bozyazı’da turizm toplantısı

Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından, Bozyazı’nın turizmden aldığı payı arttırmak ve yeni istihdam imkanları oluşturmak üzere hediyelik eşya sektörünü esas alan çalışmalara esas teşkil etmek üzere sektörün öne çıkan ürünlerini tespit etmek amacıyla, Bozyazı Belediyesi ev sahipliğinde bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı yapıldı.
Toplantıya, Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa Çetinkaya ,Mersin Büyükşehir Belediyesi Kadın ve Çocuk Daire Başkanı Şerife Hasıroğlu Dokucu, Proje Etüt Şube Hilmi Dulkadir, Mersin Büyükşehir Belediyesi Bozyazı Şube Müdürü Gül Karabay, Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Türkan Kasapoğlu, Siyasi Parti Temsilceleri, Kurumların proje sorumlu peroseneli, STK temsilcileri, Bozyazı Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Meclis üyeleri, Mahalle Muhtarları, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı, Belediye Birim Müdürleri ve diğer davetliler katıldı.
Toplantıya ev sahipliği yapan, Bozyazı Belediye Başkanı ÇETİNKAYA yaptığı açılış konuşmasında; “İlçemizin ve ilimizin turizmden aldığı payı arttırmak, yeni istihdam imkanları sağlamak amacıyla Büyükşehir Belediyesi tarafından belediyemizin ev sahipliğinde düzenlenen, bilgilendirme ve değerlendirme toplantısına hepiniz hoş geldiniz.
İlçemize ve ilimize faydalı olacak olan bu çalışmayı başlatan başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Vahap SEÇER olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Bu çalışmanın Bozyazı’mıza ve ilimize hayırlı olmasını dilerim. Toplantıya katılımınızdan dolayı teşekkür ederim.” Dedi.
Toplantıda, Bozyazı ilçesinin öne çıkan ve değerlendirmeye alınacak ürünlerin değerlendirilmesi ve pazar bulması amacıyla sunum yapıldı. Ürünler görsel olarak tanıtıldı. Toplantı gündemi ile ilgili konular hakkında karşılıklı görüşler alındı.
Toplantı, katılımcıların, toplantının düzenlenmesinde ev sahipliği yapan Bozyazı Belediye Başkanı Mustafa ÇETİNKAYA’ya teşekkür etmeleriyle sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com