logo

Anamur Reklam

Bulut, İYİ Parti Kurultayı’nı değerlendirdi

4 Nisan 20184006İYİ Parti Anamur İlçe Başkanı Erdal Bulut, partisinin olağanüstü kurultayını değerlendirdi.

Bulut, Ankara’da gerçekleşen kurultay ile ilgili şunları söyledi:

“25 Ekim 2017 tarihinde, ayrışmaya, kutuplaştırmaya, sürekli kavga haline, tükenen ekonomiye, ekonomik sıkıntılar, işsizlik, ötekileştirme vb. politikalar nedeniyle tam anlamı ile bir çıkmaza sürüklenen aziz milletimize, bu hukuk tanımaz, keyfiyetçi düzene bir son vermek, insanımızı yeniden gelecekten ümitlendirmek maksadı ile milletimizin talebi üzerine kurulan İYİ Parti, 01 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da 1. Olağanüstü Kurultayını geniş katılımlarla gerçekleştirmiştir.

Bu kongre göstermiştir ki, kavgalar, ötekileştirmeler, hukuksuzluklar, insanımızı canından bezdirmiştir.

Kandırılmalar, aldatılmalar, suni gündemler vatandaşlarımızı artık isyan etme noktasına getirmiş, bu durumdan sıkılarak İYİ Parti’yi kuran Aziz Milletimiz, yine kendi partisine Cumhuriyet tarihinin en yüksek kongre katılımı ile sahip çıkmıştır.

Van’da, Muş’ta, Gaziantep’te, Kilis’te, Hatay’da, İzmir’de, Tekirdağ’da, Samsun’da, Anamur’da ve memleketin dört bir köşesinde, iktidar korkusunu, baskıyı, imkânsızlığı bir kenara bırakan vatandaşlarımız on binler olup, Ankara’ya akın etmiştir.

Türk Milleti’ne tarih boyunca kazandıran, işte tam da bu inançtır.

Aziz milletimizin beş bin yıldır tarihe yön vermesini sağlayan işte bu azim ve heyecandır.

Salonu dolduran, salon dışında onbinler olan bu aziz millet, Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener’e inanmıştır.

Kendisi gibi düşünmeyenin terörist, hain, alçak ilan edildiği bu düzenin yalnızca İYİlerle son bulacağını bilmektedir.

Bu aziz millet, o gün orada anlayabilene, siyaseti okuyabilene, derdi memleket olabilene bir mesaj vermiştir.

Hukuksuzluğun, keyfiyetçiliğin, ötekileştirmenin, ekonomik istikrarsızlığın, terörün kökünü kazıyacak bir hanımeline ihtiyaç duyduğunu apaçık göstermiştir.

Aziz milletimiz emin olsun ki, düğün gününe çok az bir süre kalmıştır.

Hukuksuzlukların yerle bir edileceği, keyfiyetçiliğin, rantçılığın sona ereceği, barışın, sevginin, hoşgörünün, huzurun, adaletin, fırsat eşitliğinin, liyakatin, erdemin, ahlak ve faziletin yeniden hayatımıza gireceği, bayram sofralarında buluşacağımız o güne çok az bir süre kalmıştır.

01 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da düzenlenen İYİ Parti 1. Olağanüstü Kongresi’ne katılarak, bizleri yalnız bırakmayan, bu cesurlar hareketine sahip çıkan başta Anamurlu Hemşehrilerim olmak üzere, tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Rabbim bizleri sizsiz bırakmasın…”

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Bulut, İYİ Parti Kurultayı’nı değerlendirdi” için 1 yorum

  1. iskender fidan dedi ki:

    Basın nekadar İYİ partiye sansür uygulasada inşallah ilk seçimde birileri görecek.Sansür,basında telelleşme sadece ve sadece halkta nefret uyandırıyor.Geçmişte benzer şeyler yaşamış olan hükümet nasıl bunu nasıl göremiyor buda ayrı bir mesele.

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com