logo

Anamur Reklam

Çam ve Demirbaş ailelerinin mutlu günü

Anamur’un sevilen ailelerinden CHP Anamur Yönetim Kurulu Üyesi Ali Demirbaş, oğlu Benhur Demirbaş, görkemli bir düğün ile hayatını Semra-Serkan Çam çiftinin güzel kızları Emine Çam ile yaşamını birleştirdi.

Semra-Serkan Çam çiftinin kızı Emine ile Selda-Ali Demirbaş çiftinin oğlu Benhur’un muhteşem düğününde Genç çifti yakın arkadaşları ve aile fertleri ile dostları yalnız bırakmadı.

Düğünden bir gün önce Demirbaş ailesi oğlan evinde kına gecesi düzenlendi. Burada  dostları yalnız bırakmayan çifte Emine ile Benhur’un ellerine kına yakıldı.
Cumhuriyet Anadolu Lisesi Bahçesinde düzenlenen düğün salonuna, onuncu yıl marşı eşliğinde Türk Bayrağı açarak, alkışlar arasında gelen Emine-Benhur çifti ilk danslarını yaptılar.

CHP Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyesi olan Benhur Demirbaş’ı, mutlu gününde CHP Gençlik Kolları Başkan ve Yöneticileri ile, CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır ve eşi Ayşe Yeşilçayır, Yönetim Kurulu Üyeleri ile çok sayıda partili Çam ve Demirbaş ailelerinin mutluluklarına ortak oldular. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğün töreninde Çam ve Demirbaş aileleri  katılan konukları ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür ettiler. Bizde Anamur Gündem Gazetesi ailesi olarak Genç çifteler ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com