logo

Anamur Reklam

CENGİZ PINAR 7. KEZ GÖNÜLLERİ BİRLEŞTİRDİ

gündem012

Muhasebeci Mali Müşavir ve AK Parti Mersin Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Cengiz Pınar her yıl verdiği geleneksel hale getirdiği iftar yemeği programını bu yılda 7. Öğretmen evinde gerçekleştirdi.

Mükellefleri başta olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan üst düzey yöneticiler, siyasetçiler, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, bağımlı ve bağımsız çalışan meslek mensupları ve çok sayıda vatandaşı aileleri ile birlikte bu iftar yemeğinde buluşturdu.

AK Parti Mersin Büyükşehir Anamur Belediye meclis üyesi ve aynı zamanda Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cengiz Pınar yemekte yaptığı konuşmada, “Ramazan’ın ülkemize, milletimize ve değerli mükelleflerimize Meslektaşlarımıza hayırlar getirmesini dilerim. “Bu yıl 7.  düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz iftar yemeğimize teşrif eden başta mükelleflerimize ve misafirlerimize bizleri kırmayarak buraya kadar geldiklerinden onur ve gurur duydum. Yemeğe teşrif eden tüm herkese çok teşekkür ediyorum. Allah bu günleri bizlere tekrar yaşatmayı nasip etsin inşallah” Dedi.

Konuşmanın ardından düzenlenen iftar programında katılımcılar oruçlarını açarken, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cengiz Pınar, kardeşi Mehmet Pınar eşleri ve çocukları personelleriyle birlikte konukları yemek boyunca masa masa dolaşarak tek tek bire bir ilgi göstermeleride gözlerden kaçmadı.

Yemeğin sonunda Pınar ailesi ve çalışanları yemeğe katılan davetlileri kapıda karşıladığı gibi yine kapıda uğurlayarak bu günün anısına çekilen hatır fotoğraflarının ardından yemek son buldu.gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014 gündem015 gündem016 gündem017 gündem018 gündem019

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com