logo

Anamur Reklam

Cengiz Pınar Mükelleflerini 8. kez İftar yemeğinde bir araya getirdi

 gündem019Muhasebeci Mali Müşavir Cengiz Pınar gelenekselleştirdiği iftar yemeğinin bu yıl 8.kez Öğretmen evinde gerçekleştirdi.

500 kişinin katıldığı iftar yemeğinde konuşma yapan Cengiz Pınar, “Ramazan Ayının anlamına uygun yaşanılmasının önemine değinerek, Ramazan ayının; hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu önemli bir ay olduğunu söyledi.

Pınar, “Rahmet deryasının coştuğu bir aydayız. Sosyal ve yardımlaşmanın arttığı, birlik ve beraberlik ruhunun canlandığı Ramazan Ayı’na erişmenin huzuru ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bereketli iftar sofralarında bir araya geliyoruz. Ramazan Ayı, Kur’an ayıdır, maddi ve manevi güzellikleri içinde barındıran mübarek bir aydır, aynı zamanda yardımlaşma ayıdır. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ise Cehennemden kurtuluştur anlamına gelen Ramazan-ı şerifinizi tebrik ediyorum“Ramazan’ın ülkemize, milletimize ve değerli mükelleflerimize Meslektaşlarımıza hayırlar getirmesini diliyorum. Katılımınızdan dolayı Pınar ailesi olarak sonsuz teşekkür ediyorum”Dedi.

Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Cengiz Pınar yemek öncesi misafirlerini eşi çocukları ve personelleriyle birlikte kapıda karşılayarak iftar yemeği boyunca masa masa gezerek ilgilenmesi gözlerden kaçmadı.

Ezanın okunması ile oruçlarını açan davetlilere hizmet veren Öğretmen evi personellerinin düzenli servisleride konuklardan tam not aldı. Pınar’ın kardeşi Mehmet Pınar’da Abisi Cengiz Pınar’ın yoğun katılımdan dolayı gözden kaçırdığı konuklarla yakından ilgilenmesi’de işine verdiği önemin ciddiyetini buradada gösterdi.

Yemeğin sonunda Pınar ailesi ve çalışanları yemeğe katılan davetlileri kapıda karşıladığı gibi yine kapıda uğurlayarak dostlarına ve mükelleflerine bir kez daha teşekkür ettiler.gündem024gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014 gündem015 gündem016 gündem017 gündem018 gündem020 gündem021 gündem022 gündem023 gündem025

 

 

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com