logo

Anamur Reklam

CHP Anamur’da “HAYIR “İçin kapı kapı geziyor

anamurgundem.com00116 Nisanda yapılacak olan referandum için sahaya inen CHP Anamur ilçe örgütü kapı kapı köy köy mahalle mahalle gezerek birebir görüşmeler yaparak Anamurluların hayır demeleri yönünde girmedik bölge bırakmıyor.

İlçe Örgütü olarak çalışmalarına hız veren Cumhuriyet Halk Partisi gece gündüz demeden Şehirden uzak köylerde mahallelerde neden hayır denmesi yönünde bilgilendirici argümanları ile vatandaşlarla sohbet edip bilgilendirme çalışması yapıyor.

Ziyaretleri kapsamında Hayır çalışması kampanyası için Anamur’a gelen yeni ve eski milletvekilleriyle birlikte ziyaretler gerçekleştiren Anamur İlçe Örgütü çalmadık kapı bırakmıyor.

Konu ile ilgili neden “hayır” denmesi gerektiğini söyleyen CHP Anamur İlçe Başkanı Ayhan Güven, “Ülke için tarihi bir karar verileceğinin altını çizerek, “16 Nisanda 100 yılın belki de en önemli kararı verilecek. Herkesin üzerinde hem fikir olduğu iktidarında bunu söylemekten sakındığı tek adam düzeni Türkiye’ye dayatılıyor. Ülkesini seven, demokrasiyi, düşünce özgürlüğünü savunan ve 94 yıllık geçmişi olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak için, hangi görüşten olursa olsun bütün vatandaşlarımızı bu anayasa değişikliğine ‘Hayır’  demeleri için çalışıyoruz.’ Dedi.

23 ve 24.dönem milletvekilimiz Vahap Seçer’le, Anıtlı, Karalarbahşiş, Ovabaşı ve Güneybahşiş mahallerinde muhtarlar ve mahalle sakinleriyle buluşarak referandum konusunda bilgilendirme ve sohbet toplantısı yaptık. Aynı gün,Ticaret ve Sanayi  odası Yönetim Kurulu  Başkanı  Feridun Torunoğlu,MUZ-BİR Başkanı ve Malaklar mahalle Muhtarı Mehmet Güzel,BBP  ilçe  Başkanı Özcan  Özaltın,Ziraat  Odası  Başkanı  Ahmet Şeref  Gümüş’ü  ziyaret ederek,referandum sürecinde  destek talep  ettik, Çalışmalarımıza  ara vermeden devam edeceğiz “Dedi.anamurgundem.com002 anamurgundem.com003 anamurgundem.com004 anamurgundem.com005 anamurgundem.com006 anamurgundem.com007 anamurgundem.com008

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com