logo

Anamur Reklam

CHP’den AGC’ye ziyaret

21 Nisan 2018005CHP Anamur ilçe Başkanı Ayhan Güven İlçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Anamur Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.

CHP Anamur ilçe örgütü sivil toplum kuruluşları ziyaretleri kapsamında geçen ay kongresini tamamlayarak yeni yönetim ve başkanını seçen Anamur Gazeteciler Cemiyeti’ne de hayırlı olsun ziyarette bulundu.

Ziyareti sırasında Anamur’da aralıksız devam ettikleri köy ve mahalle gezilerine ve toplantılarına değinen Güven, Bir insanın kapısını çalıp, elini sıkıp, halini hatırını sorup, sofrasına oturup bir lokma ekmeğini yemeden, bir yudum çayını içmeden o insanın gönlünü alamazsın. Bizim vatandaşımızın gönü bol, misafirperver yeter ki o samimiyeti o içtenliği görsünler. Biz de Anamur’da bunu yapmaya çalışıyoruz insanımıza tepeden bakarak değil insanımızla yan yana gönül gönülle vererek, onların dertlerini kendimize dert edinerek acılarını sevinçlerini paylaşarak vatandaşımızla birlik olmaya çalışıyoruz.

Yerel Seçimlerde Belediye Başkan Aday Adayıyım

2019 Mart Yerel Seçimleri için Anamur Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıklayan Güven, çalışmalarımız sadece benim aday adayı olduğumla ilgili değil..! Söylediğim gibi ben şu anda sadece belediye başkan adayı adayım. Aday olacağım kesin değil. Diyelim ki başka bir arkadaşımız aday oldu. Bu çalışmalarımız yine ona arkadaşımıza kısacası partimize aittir. Dolayısıyla bu örgütsel bir çalışmadır bu Partimize bir yatırımdır. Şeklinde konuştu.

Anamur belediye Başkanlığı için özellikle bu dönem CHP’nin şansının büyük olduğunu söyleyen Güven vatandaşlarımızla yaptığımız istişareler bize bu dönem CHP’nin çıkarmış olduğu iyi bir adayla hedefe çok daha rahat yürüyebileceğini gösteriyor. CHP Anamur’da da Mersin de de bundan önce başarılı bir belediyecilik sergilemişti bunu yeniden başarmak hiç zor değil. Tercih vatandaşımızındır” dedi.21 Nisan 2018054 21 Nisan 2018055 21 Nisan 2018056 21 Nisan 2018057

 

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com