logo

Anamur Reklam
24 Ağustos 2019

CHP’den İYİ Parti’ye ziyaret

CHP Anamur İlçe yönetimi İYİ Parti ilçe teşkilatını ziyaret etti.
CHP İlçe Başkanı Turabi Yeşilçayır ve yönetim kurulu üyelerini teşkilat binasının girişinde karşılayan, İYİ Parti ilçe başkanı Erdal Bulut ve yönetim kurulu üyeleriyle ülke gündemi üzerine konuştular.
İYİ Parti İlçe binasında gerçekleşen ve yaklaşık bir saat süren ziyarette ilçenin genel sorunlarının yanı sıra, teşkilat faaliyetleri ve seçim sonrasına ilişkin görüş alış verişinde bulunuldu.
CHP İlçe başkanı Turabi Yeşilçayır yaptığı konuşmada,” İYİ Parti İlçe Başkanı Erdal Bulut ve Yönetim kurulu üyeleri partimizi ziyaret etmelerinin hemen ardından bizde iadeyi ziyarette bulunduk. İlçe Başkanı Erdal Bulut beyin şahsında,öncelikle gösterdikleri alakadan dolayı yönetim kurulu üyelerine,ilçe örgütüm adına teşekkür ederim. Yerel ve genel anlamda birçok konuyu istişare etme fırsatı bulduk. Verimli bir görüşme oldu. Her zaman söylediğimiz gibi, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanımız Vahap Seçer Başkanımızın sık sık vurguladığı üzere ilçemizin menfaatine olacak her çalışmayı,ayrım gözetmeksizin hizmet verilmesi için üzerimize düşeni yapmaya gayret ediyoruz” Dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com