logo

Anamur Reklam

Çilek Üreticiler Kooperatifi Başkanı Mehmet Sarı güven tazeledi

Anamur Çilek Üreticileri Tarımsal Kalkınma Kooperatifi büyük bir katılımla Genel Kurulunu gerçekleştirdi.

08 Haziran 2018 Cuma günü Çilek Üreticileri Kalkınma Kooperatifi bürosunda Kooperatif Başkanı Mehmet Sarı ve Yöneticilerinin ev sahipliğinde gerçekleşen Genel Kurula Mersin İl Tarım Müdürlüğü temsilcileri ve çok sayıda Anamurlu çiftçiler katıldı.

Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ufuk Yılmaz’ın Genel Kurul ve faaliyet raporlarını okumasıyla başlanan Genel Kurulda Kooperatif Başkanı Mehmet Sarı; 1 Yıllık hizmetlerini anlattığı konuşmasında, önümüzdeki yıl çiftçilerin yılı olacağını, kooperatif sayesinde üretimin daha verimli ve kaliteli olacağını ifade ederek, Kooperatifin Anamurlu çilek üreticileriyle el ele vererek ürünlerine hak ettiği değeri kazandırmayı hedeflediğini vurguladı.

Daha sonra yapılan seçimde Mehmet Sarı, tekrar başkanlığa seçilerek güven tazelerken, yönetim de değişmedi. Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

Başkan Yardımcısı Ali Oktan, Başkan Yardımcısı Ali Ufuk Yılmaz, Denetmen Talat Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Yalçın, üye Mustafa Gürbüz, üye Nebi Demir.12 Haziran 2018028

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com