logo

Anamur Reklam

Cumhur İttifakı bir araya geldi

Anamur Belediye Başkan adayı Hidayet Kılınç,MHP İl başkan yardımcısı Ramazan Yalçın.MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbük,ülkü ocakları başkanı ülkücüler, MHP Kadın kolları başkan ve yöneticileri MHP Parti ilçe merkezinden AK Parti ilçe merkezine  gelerek birlik beraberlik mesajı verdiler.

AK Partililerin kapıda karşıladıkları Cumhur İttifakı Adayı Hidayet  Kılınç ve MHP’ lileri

ilçe merkezinde karşılayan ilçe Başkanı Feyzullah Yılmaz, Kadın  Kolları  Başkanı Funda  Cop  ve yönetim kurulu üyeleri  birbirlerine başarı dileklerinde bulundular.
Kalabalık nedeniyle  parti  binasında gerçekleşmesi    düşünülen  toplantı, yoğunluk  nedeniyle  dışarıda yapıldı.

YILMAZ, “ADAYIMIZA OY İSTİYORUM”

Ev sahibi Ak Parti Anamur İlçe Başkanı M.Feyzullah Yılmaz  burada yaptığı konuşmada, “Cumhur ittifakının seçimlere kadar el,ele,kol kola birlikte çalışacaklarını ve Anamur Belediyesini alacaklarını Anamur’un hak ettiğini  ama şu ana kadar alamadığı hizmetleri almak adına ittifak Adayı Hidayet Kılınç ‘ı Anamur Belediye başkanı yapacağız. Ben şu an buradan Hidayet Kıınç’a Anamur Belediye Başkanımız diye hitap ediyorum Allah’ın izniyle buna inancım tamdır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan’ın ve MHP Genel Başkanımız Sayın Dr.Devlet Bahçeli’nin oluru ile ittifak adayımız olan Hidayet Kılınç’a oy istiyorum.” Dedi. Yılmaz, ”Anamur’da adayımız Hidayet Kılınç’a Cumhur İttifakı olarak tam destek vereceğiz. İnanıyorum ki 1 Nisan’da Anamur’u yönetecek kadrolar Cumhur İttifakı’nın adayı ve ekibi olacaktır” dedi.

GÜBBÜK, “SEÇİMLERİMİZ HAYIRLI OLSUN”

MHP İlçe Başkanı Adnan Gübbükte, seçimlerin  Anamur için hayırlı  olması dileğinde  bulundu.

YALÇIN, “HEDEFE YAKINIZ”
MHP Mersin il Başkan yardımcısı Ramazan Yalçın ise konuşmasında, “ Sıkmadık el, bakmadığımız göz, çalmadık  kapı kalmayacak, gönül birliği içinde cumhur ittifakı Anamur Belediyesini alacaktır buna yürekten inanıyoruz. Birlikte çalışarak güç kazandık hedef yakın” Dedi.

 

KILINÇ, “GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR”
Cumhur İttifakı’nın MHP’li Anamur Belediye Başkan Adayı Hidayet Kılınç ise konuşmasında, “ Anamur’un tüm ihtiyaçlarını biliyoruz. Bilgi ve tecrübelerimi Anamur’a hizmet noktasında kullanmak için yola çıktım, ben yok,biz varız,hep birlikte hedefe Ulaşacağız,projelerimiz hazır,Cumhur ittifakının adayı olarak yeni bir Anamur ve yenilenen bir Anamur için hedef büyütüyoruz. Siz hemşerilerimizin gönlü bizimle olduğu sürece biz bir değil her iki belediyeyi de alırız. Alacağımıza inancımız tamdır. Anamur herkesin yaşamak istediği bir şehir olacak. Buradan Ak Parti İlçe Başkanımı da MHP İlçe Başkanımı da yanımıza alarak Bakanlıklara gidip orada bizim ihtiyaçlarımız bunlar diyeceğiz. Anamur’u birlikte yönetme, vizyon şehri haline getirmek için Partili Partisiz tüm hemşerilerimin oylarına talibim diyen Kılınç, Her iki tarafın konuşmalarında birlik beraberlik, seçimleri kazanmak ve Anamur’u vizyon kenti yapmak vardı.içinizden biri bir kardeşiniz olarak MHP’li Kardeşlerim de, Ak Partili Kardeşleriminde CHP’li kardeşleriminde  İYİ  Partili kardeşleriminde oylarına talibim gün Anamur için birleşme günü. Birlik beraberlik günüdür”Dedi.

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com