logo

Anamur Reklam

Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nden Ata’ya ziyaret

Anamur Cumhuriyet Anadolu Lisesi üniversite tanıtım gezisi kapsamında Anıtkabir’i de ziyaret etti.

Anıtkabir’de düzenlenen törende Okul Müdürü Naci Şen, öğretmenler ve öğrenciler, Atatürk’ün mozolesine okulun çelengini koyup saygı duruşunda bulundular. Anı defterini de imzalayan Oku Müdürü Naci Şen, deftere şu notu düştü:

“Türkiye Cumhuriyeti’nin yılmaz savunucuları olduğumuzu, ülkemizin ve milletimizin refah ve mutluluğu için yılmadan yorulmadan çalışacağımızı, gösterdiğin çağdaş uygarlık hedefine ulaşmak için emanetine sahip çıkacağımızı ifade ediyoruz. Atam emanetin emin ellerde… Sen rahat uyu… Huzurunda saygıyla eğiliyoruz… Ruhun şad olsun…”

Okul Müdürü Naci Şen, Anıtkabir ziyaretinde hem duygulandıklarını hem de gururlandıklarını belirterek, “Türk Gençleri olarak çok onur duyduk” dedi.

Tanıtım gezisi birinci gün Ankara’daki üniversiteler; Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü, Bilkent Üniversitesi, ODTÜ, Gazi Üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi ile devam etti.

İkinci gün Eskişehir’deki üniversiteler; Anadolu Üniversitesi, Osman Gazi Üniversitesi, Bal Mumu Müzesi, Odunpazarı Evleri, Sazova parkı, Porsuk Çayı gezildi.

Gezinin son gününde ise Afyon Kocatepe Üniversitesi, Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi, Antalya Akdeniz Üniversitesi ziyaret edildi.

Gezide Gezi Kulübü Danışman öğretmenleri Gülsün Alper ve Neşe Özgeriş de yer aldı.16 Nisan 2018003 16 Nisan 2018004 16 Nisan 2018005 16 Nisan 2018006 16 Nisan 2018007 16 Nisan 2018008 16 Nisan 2018009

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com