logo

Anamur Reklam

Cumhuriyet Anadolu şampiyon

Anamur İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Büro Amirliği’nin “Madde bağımlılığına hayır, spora evet” sloganıyla düzenlediği Liselerarası Halı Saha Turnuvası’nda Cumhuriyet Anadolu Lisesi şampiyon oldu.
İlçe Emniyet Müdür Mehmet Güngör ödül töreninde yaptığı konuşmada, 2018-2019 eğitim öğretim yılı içerisinde tüm okullarda öğrencilerin güvenli ve huzurlu eğitim alabilmeleri, topluma faydalı, çevresine duyarlı, uyumlu, ileitşimi iyi, ilişkileri sağlam, vatandaşlık bilinci ile hareket edebilen bireyler olarak yetişmelerine katkıda bulunmak amacıyla “Gençlerle Elele ” projesini faaliyete geçirdiklerini söyledi.
Proje kapsamında madde bağımlılığına karşı öğrencileri spora yönlendirmek amacıyla faaliyetler yürüttüklerini ifade eden Güngör, “Bu faaliyetlerden biri de düzenlediğimiz halı saha turnuvası. Toplam 10 lisenin katıldıgı turnuva, birlik ve beraberliği yardımlaşmayı ve takım ruhunu oluşturmayı gençlerimize kazandırmış, son derece centilmence öğrencilerimize yakışır müsabakalar yapılmıştır. Bizleri yalnız bırakmadığı için tüm misafirlerimize en içten şükranlarımı arz ediyorum. Katkı yapanlara da teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra turnuvanın şampiyonu Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nin kupa ve madalyalarını Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu takdim etti. Turnuvada ikincisi Lokman Hekim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin kupa ve madalyalarını Belediye Başkanı Hidayet Kılınç ve üçüncü olan Final Okulları’nın kupa ve madalyalarını da İlçe Milli Eğitim Müdürü İlyas Mercan takdim etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com