logo

Anamur Reklam

Demirören’de iftar yemeği

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe, Bingen Kardeş Kent Derneği’nin yeni yönetimini Demirören köyündeki iftar programında ağırladı.

Anamur’a gelen heyette yeni Dernek Başkanı Michaela Heintke, başkan yardımcıları Rene Nohr ve Muzaffer Ceyhan ile yöneticiler Werstin Peters, Stefan Esser ve Anke Aslanigard, yer aldı.

Anamur’ da çeşitli ziyaretlerde bulunan dernek yönetimi  ziyaretin son gününde Demirören Köyünde düzenlenen iftar programına katıldı.

Köy Muhtarı Mustafa Halat ve Belediye Başkanı Mehmet Türe, programda konuşma yaptılar.

İftar sonrası ise heyet Anamur Belediye Başkanı  Mehmet Türe’nin de katılımı ile Anamur’da Kardeş Kentlerin simgesi  olan Kardeş Kentler Parkı gezildi ve burada sohbet edildi.

Türe, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün de söylediği gibi “Yurtta Sulh, Cihanda Sulh” anlayışı  ile her daim barış ve kardeşlik için yan yanayız” dedi.

Dernek Başkanı  Michaela Heintke ise “Anamur’ da kardeşliğimizin simgesi olan bu parkın varlığı bizi çok mutlu etti. Bu eserden dolayı Mehmet Türe başkanımıza teşekkür ederiz. Bingen ve Anamur her daim kardeş kalacaktır” diye konuştu.

Gece  karşılıklı hediye takdimleri  ile son buldu.4 Haziran 2018001 4 Haziran 2018002 4 Haziran 2018003 4 Haziran 2018004 4 Haziran 2018005 4 Haziran 2018009

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com