logo

Anamur Reklam

Deniz Bank Anamur’lu Üreticilerle geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi

gündem026

Deniz Bank, taşıdığı toplumsal sorumluluk çerçevesinde imza attığı çalışmalar ile üreticilerle buluşmaya devam ediyor. Banka, ANAMUR da iftar yemeği düzenleyerek, tarım sektörünün bölgede faaliyet gösteren isimleri ile buluştu.

Tarım sektöründe %40 pazar payı ile özel bankalar arasında lider olan Deniz Bank, tarım sektöründeki çalışmalarını, temeline “Çiftçimizin Yüzü Gülsün” anlayışını yerleştirdiği bakış açısı ile devam ettiriyor.

Banka bu kapsamda her yıl düzenlediği iftar yemeği organizasyonunu bu sene de sürdürdü. 16 Haziran günü akşamı Ünlüselek Otelde iftar yemeğine ev sahipliği yapan Deniz Bank, bölgede faaliyet gösteren, tarım sektörünün önde gelen isimlerini ve üreticileri ağırladı. Düzenlenen iftar yemeğinde Deniz Bank Çukurova Bölge satış Müdürü Mehmet Narcı Anamur Şube Müdürü UğurYuvayapan, Tarım ilçe Müdürü Niyazi Sarıoğlu ve davetliler yer aldı.

“Deniz Bank, Türkiye’nin her yerinde tarımı destekliyor”

İftar yemeği organizasyonunda tarım sektörüne yönelik değerlendirmelerde bulunan Deniz Bank Çukurova Bölge satış Müdürü Mehmet Narcı, “Sektörün gelişmesi yönünde sürdürdükleri yoğun faaliyetler ve sundukları yenilikçi ürünler ile özel bankalar arasında birinci sırada olduklarına dikkat çekti. Her zaman üreticilerin yanında olduklarını ve bundan sonra da olmaya devam edeceklerini belirten Narcı şöyle devam etti; “Deniz Bank olarak tarımın sadece finansman tarafıyla değil sosyal tarafıyla da yakından ilgileniyoruz. Artık geleneksel hale gelen iftar yemeklerimizde bölgemizin tarıma yön veren isimleriyle bir araya gelmekten, Ramazan ayının bereketini birlikte yaşamaktan mutluluk duyuyoruz. Ülkemiz nüfusunun büyük bir kısmının geçimini sağladığı tarımın bereketini paylaşmak, üreticimizin geleceğe umutla bakmasına destek olmak her zaman en öncelikli hedefimiz. Çiftçilerimize en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.” Dedi.gündem027 gündem028

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com