logo

Anamur Reklam

Deniz, ‘Halkımız gönüllerde ittifak yapacak’

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, mahalle toplantıları ve programlarla çalışmalarını sürdürüyor.
Yalıevleri Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Deniz, yoğun ilgiyle karşılandı. Toplantıda projelerini anlattı.
Daha sonra Radyo Gözde FM’de Ayhan Reis’e konuk olan Deniz, su ücretlerinde indirim sözünü vatandaşın unutmayacağı hatırlatılması üzerine, “Biz tutamayacağımız hiçbir sözü vermiyoruz. Çünkü kazansakta kaybetsekte burada yaşamaya devam edeceğiz. Biz 2004-2009 döneminde ben meclis üyesiyken suya zam yapılmayacağı sözümüzü kararlılıkla yerine getirdik. Bu vaatte de aynı kararlılığı göstereceğiz” dedi.
Programda vatandaşların sorularını da yanıtlayan Deniz, bir vatandaşın CHP’nin Anamur’da neden İYİ Parti ile ittifak yapmadığına dair sorusunu, “Genel merkezimin kararı doğrultusunda seçime bu şekilde giriyoruz. Ben Anamur’da halkımızın gönüllerde ittifak yapacağı düşüncesindeyim. Bakacaklar ekibe, kimin projeleri daha iyi, kim verdiği sözleri tutabilir diye. Aday odaklı bir seçime giriyoruz. Bizim neler yaptığımızı seçmen biliyor, kazanınca neler yapabileceğimizi biliyor. Bize görev verirlerse onları mahcup etmeyeceğimizi biliyorlar. Son günde seçmenimiz elini vicdanına koyup bu ittifakı oluşturacaktır. Bu konuda onlar bize, biz seçmenimize güveniyoruz” diye yanıtladı.
Anamur’da üreticileri bir kooperatif çatısı altında toplamayı hedeflediklerini kaydeden Deniz, “Belediye öncülüğünde kurulacak kooperatifin üyelerinin ürettiği ürünleri belediye olarak tanıtacağız. Kalitesi yüksek ürünleri uygun şekilde ambalajlayarak pazarlanmasını sağlayacağız” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com