logo

Anamur Reklam

Denizbank tarım sektörüyle buluştu

Denizbank Anamur Şubesi, üreticilerle geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

Tarım sektörüne sunduğu yenilikçi ürünlerle bu alanda özel bankalar arasında en büyük Pazar payına sahip olan Denizbank, toplumsal sorumluluk organizasyonları kapsamında, tarım sektöründe faaliyet gösteren Anamur’daki işletme üretici, kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi.

Efsane restaurantta düzenlenen iftar yemeğine İlçe Tarım Müdür Niyazi Sarıoğlu, Ziraat Mühendisleri Odası Anamur Temsilcisi Mustafa Güngör, Gümüş Okulları kurucusu Abdullah Gümüş, İşadamı Veli Yıldız, AK Ocaklar İlçe Başkanı Mustafa Gürüz, Denizbank Anamur Şubesi Müdürü Fatih Göksu, Portföy Yöneticisi Atilla Uğur Öztürk ve üreticiler katıldı.

Denizbank Anamur Şubesi Müdürü Fatih Göksu, yemekte yaptığı konuşmada, Türkiye’de bir özel bankada ilk kez tarım bankacılığı bölümünü Denizbank’ın kurduğunu belirterek, “Bugün itibariyle Türkiye’nin 81 ilinde bulunan tarım şubeleri, yerel ekipleri ve yöreye özel hazırlanmış ürün ve hizmetleriyle sektöre önemli oranda finansal destek sağlıyor” dedi.

Denizbank’ın tarım sektörünü milli mesele olarak gördüğünü ve 17 yıldır aralıksız olarak çiftçinin yanında olduğunu ifade eden Göksu, “Bu kapsamda her yıl olduğu gibi sizlerle bir araya geldik. Hem Ramazan ayınızı hem de Çiftçiler Günü’nünüz kutluyoruz. Tarımın sadece finansal tarafıyla değil, sosyal yönüyle de ilgileniyoruz. Geleneksel hale gelen bu iftar yemeğinde bölgemizin tarıma yön veren isimleriyle bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com