logo

Anamur Reklam

Devlet Hastanesi 2 ay içinde yeni binaya taşınmaya başlayacak

1 Mart 2018022Anamur Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Serkan Boz, önümüzdeki aylarda eski yeni binaya taşınmaya başlayacağını bildirdi.

Başhekim Dr. Serkan Boz, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, ilçe halkına daha kaliteli hizmet verebilmek için yoğun çaba harcadıklarını belirterek, bu kapsamda yeni binanın tamamlanması için seferber olduklarını söyledi.

Yeni hastane binası inşaatının ilerlediğini ifade eden Dr. Boz, “Önümüzdeki 2 ay içerisinde eski binamızdaki birimlerimizi taşımaya başlayacağız. Acil servisten başlayarak, diyaliz ünitesi, idari bölümler ve ardından poliklinikler peyderpey yeni binaya taşınacak. İlk etapta 6 polikliğini yeni binaya taşıyacağız. Yeni binamızın tamamlanması ve taşıma işlemlerinin ardından diyaliz bölümü olarak kullandığımız bölüm ile eski bina yıkılacak. Tüm bu işler yapılırken sağlık hizmeti aksamadan devam edecek” dedi.

Doktor eksikliklerinin de giderileceğini kaydeden Başhekim Dr. Serkan Boz, “2 kardiyoloji uzmanı ve bir göğüs hastalıkları uzmanı olmak üzere 3 yeni doktorumuz göreve başladı. Ayrıca, birer ortopedi, çocuk hastalıkları, patoloji, enfeksiyon hastalıkları ile kadın ve doğum uzmanının yanı sıra 2 göğüs hastalıkları uzmanı ve 3 üroloji uzmanının da ataması yapıldı. Kısa süre içerisinde göreve başlayacaklar” diye konuştu.

Başhekim Boz, yeni binanın tamamlanması ve atanan doktorların da göreve başlaması ile hastanede yaşanan sıkışıklığın giderileceğini ifade ederek, “Vatandaşlarımıza hem kaliteli hem de daha hızlı hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu hedefimizi gerçekleştirebilmek için hastane yönetimi ve personelimizle birlik beraberlik içerisinde çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

Boz’un açıklamasına Başhekim Yardımcıları Dr. Emin Çiçekler ve Dr. Sertan Öntepeli, Hastane Müdürü Ali Yıldız, Müdür Yardımcıları Kemal Ber ve Durmuşali Çakar ile Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Leyla Ülker Bademci de eşlik etti.

LABORATUVAR PERSONELİNDEN HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Anamur Devlet Hastanesi laboratuvarları personeli de Başhekim Dr. Serkan Boz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Hastanedeki laboratuvarlarda görev yapan her kademeden personel Dr. Boz’a yeni görevinde başarılar dilediler.

Dr. Boz da tebrikleri kabul edip teşekkür ederek, vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmek için birlik beraberlik içerisinde çalışacaklarını kaydetti.1 Mart 2018012 1 Mart 2018013 1 Mart 2018014 1 Mart 2018015 1 Mart 2018016 1 Mart 2018017 1 Mart 2018018 1 Mart 2018019 1 Mart 2018020 1 Mart 2018021

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com