logo

Anamur Reklam

Devlet Hastanesi Yeni Başhekimi Boz’a AGC’den ziyaret

gündem024

Anamur Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve başlayan Op. Dr. Serkan Boz’un göreve başlaması ile hayırlı olsun ziyaretleri yapan kurum, kuruluş siyasi parti temsilcileri dernekler ve vatandaşlar hayırlı olsun ziyaretlerine devam ederken AGC yönetim Kuruluda’ Boz’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Cemiyet Başkanı Zümrüt Cömertler yönetim Kurulu üyeleri Tahsin Ünlü, Muharrem Garip’in bulunduğu ziyarette Anamur Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Serkan Boz’la yapılan sohbette Boz göreve başlamasıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “ Anamur Devlet Hastanesinde bundan böyle öncelikli olarak vatandaşlarımızın sağlıkla ilgili sorunlarının çözümü için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ve her konuda yardımcı olmaya çalışacağız. Bize verilen görevi ekip olarak layıkıyla yerine getirmek için mücadele edeceğiz. Boz, “Anamur halkının desteğini arkamıza alarak tecrübeli ekibimizle elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza inancım tamdır. İlçemiz halkının hak ettiği, sürekli ve kaliteli yüksek sağlık hizmetini hastanemizin uzman hekim ve diğer hekim ve personel arkadaşlarımızla birlikte en iyisini yapma gayreti içerisinde olacağız.”Dedi.

Başhekim Serkan Boz, Hastanenin Üroloji, genel cerrahi, çocuk hastalıkları ve sağlığı, ortopedi, enfeksiyon hastalıkları ve patoloji alanında kurum içi tayiniyle uzman hekimlerin 6 branşta 6 yeni doktor atamasının da yapıldığını yakın zamanda görevine başlayacakları müjdesini de verdi.

 Başhekim Boz, Yeni hastane inşaatı ile ilgili verdiği bilgide ise şunları söyledi, “ Bundan böyle kesintisiz ilerleme kaydedecek olan yeni hastane inşaatının çalışmalarınında takibinde olacağının altını çizerek çalışmalar doğrultusunda ilk etapta acil, diyaliz ve idari birimlerin önümüzdeki aylarda yeni hastane binasına taşınarak hizmet vermeye başlayacağız. Kısacası Anamur halkımıza sağlıkla ilgili en güzel sağlık hizmetini vermek için kolları sıvadık.  Anamur’umuza sağlık sektöründe çağ atlatmak için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıp başaracağız”Dedi. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyetide dile getiren Boz Gazetecilere teşekkür ederek ikramlarda bulundu.  Ziyaret yapılan sohbetle çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.gündem022 gündem023

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com