logo

Anamur Reklam

DOĞAN, “BURALARIN ÖZELLİĞİ NEDİR?

anamurgündme005            Saygıdeğer okurlarım: bir hafta aradan sonra yine sizlere bilgiler aktarmaya devam edeceğim. Bazı arkadaşlar yazıyorlar, konuşuyorlar.. Sürekli eleştiri yapıyorsun diye..Bunlar eleştiri felan değil sevgili dostlar.Belki sayın yetkililer görmüyorlardır(!) bu nedenle göstermekte, yazmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Ayrıca da bu konuların birçoğu sizlerden gelen konular.

Bu hafta yine bazı yerlerden fotoğraflar ile soru soracağız.. Fazla konuyu uzatmayacağız. Bunlardan birincisi:anamurgündme010

Burası İskele Gümrük müdürlüğünün önü. Burasını kimler kendine ayırmış acaba? Yaz aylarının geldiği şu günlerde vatandaş İskeleye akın edip kendine araç parkı için yer ararken bu ne özelliktir ? Kimin hangi özel kişilere ayrılan park yeridir? Böyle bir hakları varmıdır ? Bunu ben değil vatandaşlar soruyor.

Diğer bir fotoğraf yayınlıyoruz:anamurgündme001

Burası da çok özel bir marketimizi olsa gerek A-101 marketimizin önü.. Kamuya ait kaldırım birileri tarafından işgal edilmiş durumda.. Hayırdır acaba bu nasıl bir özelliktir? Buda bize okurlarımız tarafından gönderilen bir fotoğraf.

Bizde buradan sayın yetkililerimize sormak istiyoruz. Bu şahısların veya kurumların özellikleri nedir? Bu ayrıcalık hakkını nerden buluyorlar?

Saygılarımla

Ahmet DOĞAN

Harita Mühendisi

Şişli Belediyesi /27.03.2017

İLETİŞİM: anamurahmet@gmail.com

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com