logo

Anamur Reklam

DOĞAN, “ESNAFIMIZIN YANINDA OLMAK İÇİN ADAYIM”

gündem003Anamurlu Ziraat Mühendisi Murat Doğan, Anamur Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına adaylığı ile ilgili açıklamasını İskelede düzenlediği yemekli basın toplantısında açıkladı.

Düzenlenen basın toplantısında adaylığı ile ilgili yaptığı konuşmada şu ifadelere yer verdi.

Anamur’umuzda esnaflar arası birliğin ve beraberliği temsili olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na yol arkadaşlarımla birlikte talip olduk. Ülkemizde “Sivil toplum kuruluşları, birlik ve beraberliklerin çıkar ve menfaat gözetmeksizin en güzel sergilendiği kuruluşlardır.

Bizde ekip olarak bu hizmeti siz esnaflarımıza yönelik en iyisini vermek için bu yola çıktık.

Bu bir hizmet yarışıdır. Biz de bütün üyelerimize eşit mesafede, kimseyi ayırt etmeden en iyi şekilde hizmet etmek için kolları sıvadık. Bundan böyle çıktığımız bu kutsal görevde elimizden gelen gayreti gösterip ‘Esnaf ve sanatkarlarla el ele’ anlayışıyla esnafın sesi olmak, esnafın gücüne güç katmak, esnafın her türlü sıkıntısında yanında olmak birlik beraberliği sağlamak adına bu göreve talibim. Rabbim nasip eder Siz esnaflarımızın desteği ile bu görev uygun görürlerse ilk yapacağımız odamızı bulunduğu yerden alıp layık olduğu yere getirmek için çaba sarf edeceğiz. Seçimin memleketimize hayırlı olmasını diler Siz Esnaflarımızın desteklerini beklerim.”Dedi.

Ziraat Mühendisi Murat Doğan’a tam destek verdiğini açıklayan Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir de olumlu dil kullanarak seçim yarışı yapacaklarını belirterek, “Kimseyi kırmadan, üzmeden, sadece eleştirmek yerine kendi görüş ve düşüncelerimizi paylaşarak bu yarışın içinde olacağız ve arkadaşımızın yanında olup destekleyeceğiz” dedi.

Toplantıya kooperatif yönetim kurulu üyeleri ile bazı esnaflar da katılarak Doğan’a desteklerinin tam olduklarını söyledi.gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014 gündem015

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com