logo

Anamur Reklam

Durmuş Deniz Projelerini bire bir anlatıyor

CHP Anamur Belediye Başkan Adayı Durmuş Deniz, yaklaşan 31 Mart yerel seçimler için mahalle ve esnaf ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor. Ziyaretleri kapsamında Akarcada esnafları ziyaret eden Deniz,  Anamur için hazırlanan yerel projeleri seçmenlere görseller eşliğinde bire bir anlatarak, oy istiyor.

Anamur’u  Anamurlularla  birlikte  yöneteceğiz sloganı ile başladığı seçim çalışmalarına vatandaşlarla olan diyalogunda sürekli hatırlatan Durmuş Deniz, “Eşitlikçi bir anlayış ve yaratıcı, yenilikçi çözümlerle Anamur’u her anlamda canlı, güvenli ve huzurlu bir ilçe haline getireceğine vurgu yapıyor.
Verdiği her sözün arkasında duracağınıda söyleyen Deniz, Tarım  kenti olan  Anamur’u  Anamurlularla  birlikte  yönetmeye talibim.

Ben ve ekibim gece gündüz çalışmalarımıza  her alanda devam ediyoruz bunun yanında Gönüllülerden  oluşan ekiplerimiz saha çalışmalarında hızlarını dahada arttırdılar.Belediye Başkanlığı dönemimizde gerçekleştireceğimiz projelerimizin yer aldığı el kitapçıklarını  seçmene  ulaştırarak, oylarına  talip oluyorlar.1  Nisan da  “Martın  Sonu Bahar”  olacak.”  Dedi.

Etiketler:
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com