logo

Anamur Reklam

Elif & Ozan görkemli bir düğünle dünya evine girdi

gündem018

Anamur’un tanınmış ve sevilen ailelerinden Merhum Enver Keşçi’nin oğlu Ozan Keşçi Oyma ailesinin kızı Elif ile hayatını birleştirdi.

Annesi Sabiha Keşçi 3 evlatlarından biri olan en büyük oğlu Ozan Keşçi’nin bu mutlu gününde Konukları ile bir bire ilgilenmesi gözden kaçmazken ilk oğlunu evlendirmenin mutluluğuda gözlerinden okunuyordu.

Belediye Başkanı Mehmet Türe eşi birlikte katıldığı düğünde Çiftlere hayırlı olsun dileklerini ileterek hediyesini taktim etti. İskele Öğretme nevi’nde gerçekleşen düğün merasimine çok sayıda davetli katıldı.

Nezihe-Mustafa Oyma çiftinin kızı Elif ile Sabiha-Enver (merhum) çiftinin oğlu Ozan Keşçi bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan davetlilerle vur patlasın çal oyansın eğelendiler. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğünde, takı töreni ve pasta kesilmesinin ardından Sahne alan Grup Lider ‘in Solisti Eşref Erman söylediği birbirinden güzel oyun havalrı ve dans müzikleri ile konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Düğün törenin sonunda konuklar yeni çiftlerle birlikte halay çekip şarkı söylediler.  Bizde ANAMUR GÜNDEM GAZETESİ AİLESİ olarak genç çiftlerimize hayırlı olsun der bir ömür mutluluklar dileriz…gündem016 gündem017

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com