logo

Anamur Reklam

Emniyet Müdürü Güngör “ Anamur’un huzuru için el ele verelim”

gündem004 ANAMUR BASINI YENİ MÜDÜR GÜNGÖR’Ü ZİYARET ETTİ

İlçe Emniyet Müdürümüz olarak bundan böyle Anamur’da görev yapacak 3. Sınıf emniyet Müdürü Mehmet Güngör’ü Anamur  Gazeteciler Cemiyeti makamında ziyaret ederek hayırlı görevler diledi.

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin İlçe Emniyet Müdürlüğü binasında görevine başlayan yeni İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Güngör, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, edindiği bilgi ve izlenimlere göre huzurlu ve güvenli bir ilçe olan Anamur’un daha güvenli ve nezih bir hale getirmek  için Polis ve basın mensuplarına çok önemli görevler düştüğünü belirterek Anamur’un huzuru için el ele verelim Dedi.

İnsan yaşantısında ihtiyaç sırlamasında birinci sırada fiziksel ihtiyaçlar, ikinci sırada da güvenliğin  geldiğini belirten Güngör, “Anamur’un daha güvenli, daha güzel, daha temiz, örnek bir kent olması için koordineli bir şekilde çalışmamız gerekiyor.” dedi.

Anamur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Zümrüt Cömertler’in yönetimde bulunduğu arkadaşlarını Emniyet Müdürü Güngör’e takdim ederek tanıştırdığı ziyarette, Anamur’da basının çalışmaları hakkında gazeteciler Güngör’e bilgi verdi. Oldukça samimi geçen karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan ziyaretin sonunda Emniyet Müdürü Mehmet Güngör’ün misafirperverliği, samimi tavırları ve hizmet anlayışı basınla olan diyalogundan dolayı Anamur Yerel Basın temsilcilerinden tam not aldı.gündem001 gündem002 gündem003

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com