logo

Anamur Reklam

Enerjisa Anamur İşlem Merkezi açıldı

Tahsin Soylu caddesi Karan pasajındaki işyerinin açılışına, Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Kara, Sezai Şimşek, Anamur Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir, Enerjisa Direktörü Ersin Esentürk, Enerjisa Bölge Müdürü Seyfi Ölmez, Satış Planlama Kanal Geliştirme Müdürü Ayşe Serbest, Saha Müdürü Tevfik Yıldırım, Saha Yöneticisi Mehmet Selçuk Karadut, Satış Planlama Kanal Geliştirme Yöneticileri Ayşegül Kahya ve Pınar Çatalkaya, AK Parti Anamur İlçe Başkanı Feyzullah Yılmaz ve muhtarlar ile çok sayıda davetli katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Enerjisa İşlem Merkezi işletmecisi Cenk Ateş, “Bu özel günümüzde bizi yanlı bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Enerjisa İşlem Merkezi’nde iki adet sözleşme masamız var. Bu sözleşme masalarında elektrik abonelik işlemleri, açma, kapama ve devir işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca 3 adet gişemiz var. Bu gişelerde, abonelik depozito ücreti tahsil edildiğinden başka bir yere gitmenize gerek kalmadan abonelik işlemleri hızlıca tamamlanıyor. Elektrik faturaları hiçbir ek ücret ödemeden bu gişelerden ödenebiliyor. Ayrıca, bu gişelerde su, telefon ve internet faturaları da ödenebilmektedir. Anamur’a Enerjisa işlem merkezini açarken yetkisini, A sınıf en üstün seviyeden veren Enerjisa yetkililerine teşekkür ederim” dedi.

Enerjisa Direktörü Ersin Esentürk, de “Biz Enerjisa ailesi olarak çok heyecanlıyız, çok mutluyuz. Mersin7de Erdemli ve Silifke’den sonra üçünçü yeni işlem merkezimizi açıyoruz. Bölgede toplam 32 işlem merkezi açmış olacağız.  Biz Enerjisa olarak hizmetlerimizi çeşitlendirmek, yaygınlaştırmak, müşterilerimize daha yakın olma hedefi içerisindeyiz. Tek gayemiz müşterilerimizin ayağına kadar hizmeti götürmek, onları mutlu etmek. Bu merkezin Anamurlulara hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından dua edilip kurdele kesilerek iş yerinin açılış yapıldı. Üzerinde Enerjisa logosu bulunan pasta alkışlarla kesildi. Açılışın sonunda kokteyl verildi.15 Mayıs 2018055 15 Mayıs 2018056 15 Mayıs 2018057 15 Mayıs 2018058 15 Mayıs 2018059 15 Mayıs 2018060 15 Mayıs 2018061 15 Mayıs 2018062 15 Mayıs 2018063

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com