logo

Anamur Reklam

Enerjisa’dan gazetemize ziyaret

15 Temmuz 20181002Enerjisa Toroslar Elektrik Perakende Satış A.Ş. Yöneticisi Mehmet Selçuk Karadut, Anamur İşlem Merkezi Sahibi Cenk Ateş ile birlikte gazetemizi ziyaret etti.
Karadut, bölgedeki işlem merkezlerini ziyaretleri kapsamında geldiği Anamur’da basın kuruluşlarına da teşekkür ziyaretinde bulunduklarını belirterek, “Anamur’daki işlem merkezimizin görkemli açılışını halka duyuran basın kuruluşlarımıza teşekkür ediyoruz. Bu kapsamda bizleri yalnız bırakmadığınız için size de teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.
Enerjisa Anamur İşlem Merkezi Sahibi Cenk Ateş de merkezde verilen hizmetler hakkında şunları söyledi:
“Merkezimizde elektrik abonelik işlemleri, açma, kapama ve devir işlemleri yapılmaktadır. Ayrıca 3 adet gişemiz var. Bu gişelerde, abonelik depozito ücreti tahsil edildiğinden başka bir yere gitmeye gerek kalmadan abonelik işlemleri hızlıca tamamlanıyor. Elektrik faturaları hiçbir ek ücret ödemeden bu gişelerden yapılabiliyor. Ayrıca, bu gişelerde su, telefon ve internet faturaları da ödenebiliyor.”
Ateş, konu hakkında muhtarların da bilgilendirildiğini sözlerine ekledi.
Anamur Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi Muharrem Garip ve beraberindeki Kalınören Mahallesi Muhtarı Sezai Ulu da Karadut ve Ateş’e ziyaretleri ve Anamur’a getirdikleri hizmet için teşekkür ettiler.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com