logo

Anamur Reklam

ERBAL EĞİTİM BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRİYOR…

anamurgündme010Anamur’da sektöründe öncü kuruluş Erbal Akademi 8 NİSANDA Eğitimci yazar Doç. Dr. Abdulhak Halim ULAŞ, Anamurlularla buluşturuyor.

8 NİSAN ‘DA Kaşdişlen Cemevi ve Kültür Merkezi’nde 14.30’da başlayacak olan programa öncülük eden Erbal Akademi Kurum Müdürü Suna Aras Eğitimde verdiği önemi Tüm dünyaya tanıtmak için Eğitimci yazar Doç. Dr. Abdulhak Halim ULAŞ’ın vereceği Eğitimde bakış açılı başlıklı konulu konferansta Anne ve Babalara özel konferans verecek.

Konu ile ilgili gazetemize bir açıklama yapan Erbal Eğitim Kurum Müdürü Suna Aras, “Yenilikçilerin öncüsü Eğitimci yazar Doç. Dr. Abdulhak Halim ULAŞ, öncüsü Erbal Akademi farkıyla 8 Nisanda Anamur’da sizlerle buluşturmanın heyecanı içindeyiz.

Yazdığı kitaplar ve verdiği eğitimlerle binlerce çocuk ve Anne ve Babanın eğitime bakış açılarında önemli bir fark oluşturan yazar, 8 Nisan Cumartesi günü saat 14.30’da Kaşdişlen Cemevi ve Kültür Merkezi’nde konferans verecek. Eğitimde,  yanlış uygulanan ödül ve ceza sisteminin çocuk eğitimindeki olumsuz sonuçları üzerinde durularak, başarılı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin can alıcı yöntemleri anlatılacak. Dinleyicileri sürpriz etkinlik ve uygulamaların beklediği eğitim sonunda tüm katılımcılara katılım belgesi verilecek. Doç. Dr. A. Halim ULAŞ, eğitim sonunda çocuklar, gençler, veliler ve öğretmenler için yazdığı kitapları imzalayacak.
Çocuklarınızı, gerçekten geleceğinizin teminatı olarak görüyor ve onlara bırakacağınız en büyük mirasın iyi bir eğitim olduğuna inanıyorsanız, bu eğitimi asla kaçırmayın”Dedi.
Doç. Dr. Halim ULAŞ’ın eserleri:
1-Çocuk Eğitiminde Anne Babalara 100 Altın Kural
2-Öğrenciler İçin, Öğrenme Yolculuğunda 100 Altın Kural
3- Çocuk Eğitiminde Öğretmenlere 100 Altın Kural
4- TEOG Sınavına İnovatif Çözümler
5-Uygulayıcı Öğretmen Liderliği Sürecinde Rehber İfadeler
6- Drama Oyun ve Fiziksel Etkinlikleranamurgündme006 anamurgündme007 anamurgündme008 anamurgündme009

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com