logo

Anamur Reklam

Erbal Eğitim Kurumları yıl sonu eykinliği

Anamur’da hizmet veren Erbal Eğitim Kurumları Kaşdişlen Cemevi Kültür Merkezi’nde düzenledikleri yıl sonu etkinliği muhteşem bir programla düzenlendi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinliğin açılış konuşmasını Kurum Müdürü Suna Yılmaz Gök yaptı. Gök, “eğitime katkılarından dolayı Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu’nun eşi Esengül Kurdoğlu’na teşekkür ederek sözlerinew şöyle devam etti, “Kocamn bir aile olan Erbal Eğitim Kurumunun “ailem” dediği ekibine tek tek plaket verdi. Onlara hitaben “Bizler Erbal ailesi olarak, çocuklarımız için çok özverili çalıştık, bu çalışmada saatine bakmadan gecesini gündüzüne katan güzel yürekli ekibime sizlerin huzurunda teşekkür ederek, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Gök sözlerine şöyle devam etti, “Kurumumuz  Bilgisayar destekli eğitimle amacımız öğrencilerimizin kendilerini keşfetmelerine olanak sağlamak, değişen ve gelişen topluma daha çabuk uyum sağlamalarına yardımcı olarak sağlıklı bireyler yetiştirmektir. Her geçen gün eğitim olanaklarını en üst sevi-yeye taşımak için çaba gösteri-yoruz. Programın hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Gece boyunca sinevizyondan yansıyan slayt gösterisi ile yıl içinde ne kadar da çok şeye imza attıklarını göstererek ailelerinin yapılan etkinliklere tanıklık etmesine olanak      sağlandı.

Gösterilerin sonunda kep giyen ve diploma alan 6 yaş öğrencileri ailelerine ve öğretmenlerine duygulu anlar yaşattılar.  Anaokulu Hazırlık sınıfı öğrencileri marşlar eşliğinde  ve konfeti yağmuru ile keplerini havaya atarken, veliler mutluluk göz yaşları içerisinde alkışlarıyla öğrencilere eşlik etti. Anaokulundan mezun olmanın burukluğu, İlkokula başlayacak olmanın heyecanını yaşayan öğrenciler sınıf öğretmenleri ve okul müdürü Suna Yılmaz Gök’ün elinden aldıkları diplomaları ve Türk bayraklarını gururla taşıdılar.

Gösterilerin sonunda konuklarına teşekkür eden Özel Erbal Eğitim Kurumları Müdürü Suna Yılmaz Gök, bir yıllık performanslarını sergiledikleri gösterilerinde ailelerine mutlu bir gece yaşatırken, kendileri de eğlenmeyi ihmal etmediler.

Etkinliğe, Anamur Kaymakamı Mehmet Kurdoğlu’nu temsilen eşi Esengül Kurdoğlu ve çok sayıda veli katıldı. 12 Haziran 2018024 12 Haziran 2018025 12 Haziran 2018026 12 Haziran 2018027gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013 gündem014 gündem015 gündem016 gündem017 gündem018

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com