logo

Anamur Reklam

ERBAL EĞİTİM KURUMU GAZETECİLERİ AĞIRLADI

gündem009

Erbal Eğitim Kurumları 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazeteciler için hazırladıkları programda geçen yıl olduğu gibi bu yılda kurumda gerçekleştirdikleri kahvaltıda Anamur ve Bozyazı yerel basın temsilcilerini ağırladı.

Erbal Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Suna Yılmaz’ın gazeteciler için hazırladığı programda Yılmaz gazetecilere verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

Yılmaz’ın ev sahipliği yaptığı programa Kurumda görev alan öğretmenler öğrenciler tam kadro katıldı.

Yılmaz ve çalışanları tarafından kapıda karşılanan gazeteciler Programda emeği geçen başta Erbal Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Suna Yılmaz olmak üzere öğretmen ve öğrencilere özel günümüzde bizleri onurlandırdığınız için teşekkür ederiz dediler.

Ev sahibi Suna Yılmaz kahvaltı toplantıda yaptığı konuşmada, “ Öncelikle davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ederim. Başta Anamur Yerel basın mensubu temsilcileri olmak üzere Ülkemizde görev yapan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günlerini kutlarım. “

Kurum olarak Anamur yerel basın mensubu arkadaşlarımızla diyalogumuz her geçen yıl dahada pekişiyor.  “Gazeteci arkadaşlarımızın ne zor şartlar altında bizleri bilgilendirmek için çalıştıklarının farkındayız. Kamuoyunun hızlı, sağlıklı haber alabilmesi ve olaylara değişik açılardan bakabilmesinde basının rolü çok büyüktür. Gece-gündüz demeden, her iklim şartında halkı bilgilendirmek adına haber peşinde olan gazeteciler, son derece zor ve meşakkatli bir görevi icra etmektedirler. Bugün burada kurumumuzda sizleri ağırlamak çocuklarımızla buluşturmaktan mutluyuz.

İyi haberler vermeniz dileğiyle, tüm  basın camiasının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler  gününüzü tekrar kutlarım”Dedi.
Program günün anısına çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.gündem007 gündem008 gündem010 gündem011 gündem012

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com