logo

Anamur Reklam

Erbal Kreş Anaokulu Eğitim öğretim yılına hazır

gündem010İlçemizde okul öncesi Eğitim Öğretime devam eden Erbal Eğitim Kurumları 2017–2018 Eğitim Öğretim yılına okulda görev alan uzman eğitimci öğretmen kadrosu ile kurumda gerçekleştirdikleri toplantıda yaklaşan Eğitim Öğretim yılı ile ilgili kurum olarak verecekleri eğitim yılı takviminin çalışmalarının son hazırlıklarını tamamladılar.

Modern ve donanımlı görüntüsü ile okul öncesi faaliyet veren kurum 2017–2018 eğitim-öğretim yılı için çalışma takvimini Erbal Eğitim Kurumları sahibi Suna Aras’ın öncülüğünde belirlediler.

Konu ile ilgili gazetemize açıklamada bulunan Kurum sahibi Suna Aras, “2017–2018 eğitim-öğretim yılı için geri sayım başladı. Bizde kurum olarak tüm hazırlıklarımızı tamamladık. Kurum içi çalışmalarımızda yıl içerisindeki çalışmaların planlandığını ve son değerlendirmelerin yapılıp eğitim öğretim süreçlerinin hazırlıkları yapıldı. Her yıl olduğu gibi bu yılda öğrenci velilerinin de güvenini kazanarak eğitim süreçlerinin geliştirileceğini belirten Aras “ Öğrencilerimizin eğitimi ile ilgili yapılacak olan bu çalışmaların geleceğimiz olan öğrencilerimizin eğitiminde önemli bir rol alacağını ifade ederek, uygulamış oldukları farklı eğitim faaliyetleri ile eğitim öğretime önemli katkılar sağladıklarını söyledi.

Erbal anaokulu bünyesinde çalışan öğretmen ve personeline teşekkür ederek yeni eğitim yılında yapılacak olan çalışmaların öğretmenlere, öğrenci ve velilere hayırlı olmasını diledi.gündem011 gündem012

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com