logo

Anamur Reklam

Erbal Sahibi Aras, “Öğrencilerimize ilçemizi tanıtmaya devam ediyoruz”

gündem002Erbal Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim alan öğrenciler sosyal faaliyet alanında yaptıkları ilçeyi tanıma gezilerinin bu haftaki durağı Köşekbükü Mağarası oldu.

Yapımı tamamlanan Köşekbükü Mağarası’na bir gezi düzenleyen Kreş sahibi Suna Aras ve kurumda görev alan öğretmenler ile birlikte organize edilen gezi ile ilgili Gazetemize bilgi veren Kurum sahibi Aras şunları söyledi.“Sınıf öğretmenlerimizle birlikte organize ettiğimiz Mağara gezimizdeki amacımız çocuklara tarih kültür, doğa sevgisini aşılamaktır.

Tarihi ve doğal zenginlikleriyle ilçemizin göz bebeği olan Köşekbükü Mağarasını tanıtma amaçlı düzenlediğimiz gezimizde öğrencilerimiz büyük bir sevinç ve heyecan yaşadı.

Mağara içinde ve dışında doğal güzellikleri tanıma fırsatı buldular. Öğretmen ve öğrenci birlikteliğinin pekiştiği bu gezide öğrencilerimiz doğa ile içi içe kahvaltılarını yaptılar gönüllerince eğlendiler çevreyi tanıdılar. Sosyal faaliyetlere büyük önem verdiklerini aktaran  Aras Çocuklar yaşadıkları çevre dışına çıkarak tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerimiz ile değerlerimizi tanıma fırsatı buldular. Gerçekten ilçemiz yaşanabilir bir yerleşime sahip. Fırsat buldukça gezilerimizle ilçemizin güzelliklerini öğrencilerimize tanıtmaya devam edeceğiz. İlk kez geldik “Görmediğimiz yerleri gezme ve tanıma fırsatı bulduk. Astım Mağarasını ilk defa gördük. Çok beğendik.” doğal güzelliklerine hayran kaldık Bu gezide emeği geçen öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.”Dedi.gündem006gündem001 gündem003 gündem005gündem004 gündem006 gündem007 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com