logo

Anamur Reklam

Erbalin İrem Öğretmeninden öğrenciler çok memnun

gündem001Erbal Kreş Gündüz bakım evi olarak Anamur’da hizmet veren okulda öğrencilerine eğitim veren( 3) yaş gurubu öğretmeni İrem Gül Tiren Kreş bünyesinde ailelerin  kendilerine emanet etikleri çocuklara olan ilgisi alakası, güler yüzlülüğü ve deneyimli bilgi birikimli tecrübesi ile gün boyu birlikte vakit geçirdiği çocukları mutlu etmekte başrol oynadığını gözlemledik araştırmamızda.

Erbal Kreş ve verdiği eğitim ile ilgili yaptığımız araştırmada Okulun kurucusu ve sahibi Suna Aras başta olmak üzere okulda görev alan eğitim veren diğer öğretmenler ve hizmetlilerin okul içinde gösterdikleri disiplinli eğitici çalışmalarda gözlerden kaçamazken (3) yaş gurubu öğretmeni İrem Gül Tiren’in öğrencileri ile olan bağlılığı objektiflerimize takıldı.

Nevşehir Hacı Bektaşi Veli Üniversitesi Sağlık hizmetleri meslek yüksek okulu Çocuk gelişimi bölümü ve aynı üniversitenin Ön lisans birincisi mezunu İrem Öğretmen eğitim verdiği çocuklara en güzelini vermek için deyim yerinde ise adeta kendini işine adamış.

Kurum bünyesinde İşletme sahibi Aras’ın çizdiği yol haritası ile her sabah öğrencilerini kapıda karşılayarak güne başlayan İrem Hoca ile yaptığımız görüşmede, “ Başarılı bir hayat kuşkusuz öğrenmekten geçer. Okul öncesi, öğrenmenin ilk basamağıdır. Erbal Kreş Gündüz bakımevi ailesi olarak eğitim verdiğimiz çocuklarımızın bu ilk basamağı en iyi şekilde yapmalarını sağlayabilmenin gururunu yaşamaktayız” Kurumumuza emanet edilen tüm çocuklarımızın hepsinin kendilerine olan öz güvenleri bizleri mutlu ediyor. Gelecekte yüksek bireyler olmaları için Erbal Akademi işletme sahibi Suna Aras başta olmak üzere her birimiz öz veriyle çalışıp onların milli ve manevi değerlere bağlı kalmaları için özel çaba sar ediyoruz”Dedi.

Gül Tiren sözlerinin devamında, “Kurumumuzda eğitim alan öğrenciler sosyal faaliyet alanında Sınıf öğretmenleri gözetiminde organize edilen günlük etkinliklerimizin yanında Öğrenciler Öğretmenler gözetiminde farklı yerlerde geziler faaliyetler yaparak eğlenceli günler geçiriyor.

Günlük olarak çok güzel etkinlikler yapıp haftayı dolu dolu geçirmemizde en büyük etken olan Kurumumuzun sahibi Suna Aras öncülüğünde Sosyal faaliyetlere büyük önem veriyoruz. Çocuklarımıza en güzelini vermek için çaba gösteriyoruz.  Onlarla yatıp onlarla kalkıyoruz. Onların mutluluğu bizim işimize olan bağlılığımızı her geçen gün arttırıyor. Onlarla birlikte yaptığımız her türlü faaliyetler onlara büyük moral oluyor.  Kurumumuzda bir aile ortamı içinde güzel günler geçiriyoruz. Yapılan tüm etkinlik,  organizasyon ve faaliyetler için bize bu fırsatı veren başta İşletme sahibimiz Suna Arasa ve kurumda görev yapan Emeği geçen tüm öğretmen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.”Dedi.

Bizde Anamur Gündem Gazetesi ailesi olarak Erbal Kreş Ailesine çocuklara yol ve yoldaş oldukları için onları evlerinde olduğu gibi kurumlarında verdikleri eğitim ve ışık için Erbal Kreş ailesine ve özellikle “Bu okul için bir şans” ve iyi bir eğitimci olarak gözlemlediğimiz İrem Gül Tiren’e başarılarının daim olmasını diliyoruz. Teşekkürler Erbal Ailesi…gündem007gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com