logo

Anamur Reklam

ERBALİN MELEKLERİ BÜYÜLEDİ

gündem011Erbal Eğitim Kurumları organizasyonluğu ile Yalçınkayalar  Sosyal Tesislerinde  gerçekleşen Sene Sonu Gösteri izleyicilerin yoğun alkışları ile büyük beğenisini topladı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan Sene Sonu Gösteri Programı’nda açılış konuşmasını Erbal  Eğitim Kurumları  Kurucu  Müdürü  Suna Yılmaz Aras yaptı. Aras konuşmasında, “Sevgi ile  yürünen yolun en doğru  ve tek yol  olduğuna  vurgu yaparak,
‘Çocuklarınız bizim çocuklar olduğu için hiç tereddütsüz onları koruyup kolluyor, sevgi ve  şefkatle  kucaklıyoruz. Çocuklarımız sadece okuma-yazma veya görsel sanatlar değil aynı zamanda öğretmenlerinden, annelerinden aldığı gibi umut alırlar, geleceklerini şekillendirecek hedeflerini oluştururlar. O yüzden biz kurumsal kimliğimizin altında öğretmenlerimize ve çocuklarımıza güveniyoruz. Bu programın hazırlanmasında ve sunumunda emeği geçen bütün öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyor, Teşrifleriniz ile şölenimizi onurlandırdığınız için hepinizi saygı ile selamlıyorum.”Dedi.

Belediye Başkanı Mehmet Türe’de,  etkinlikte yaptığı konuşmada, “Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceği olan çocukları sevgiyle kucaklayan aile ortamında eğitim veren, sosyal ve kültürel etkinliklerle, özgüvenlerini pekiştiren Erbal Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Suna Yılmaz Aras’ın şahsında tüm çalışanlara teşekkür etti.

Erbal  Eğitim Kurumları  Kurucu  Müdürü  Suna Yılmaz Aras’ın yönetmenliğinde hazırlanan bir birinden güzel gösterilerde öğrencilerin okudukları birbirinden güzel şiirler, fıkra anlatma ve canlandırma etkinlikleri, koro ve solo türkülerle tam bir kültür şölenine dönüşen program izleyicilerin yoğun alkışları ile büyük beğenisini topladı.

Programın sonunda  Erbal  Eğitim Kurumları  Kurucu  Müdürü  Suna Yılmaz Aras kurumda hizmet veren öğretmenlere plaket verdi.gündem006 gündem010 gündem012 gündem013gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem007 gündem008 gündem009 gündem014

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com