logo

Anamur Reklam

ERBALİN MİNİKLERİNDEN GAZETECİLER GÜNÜ KUTLAMASI

gündem00610 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Anamur’da bulunan basın temsilcilerine bir dizi ziyaret gerçekleştiren Erbal Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Suna Yılmaz’ın organizesiyle kurumda eğitim gören 3 yaş gurubu öğrencilerin öğretmeni İrem Gül Tiren’in nezaretinde Gazetemiz Anamur Gündem’i ziyaret etti.

Ziyarette Öğrencilere günün anlam ve önemini belirten BASIN yazılı kendi elleri ile yaptıkları yelekleri çocuklara giydirerek güne damgasını vuran Erbal Kreş’in minikleri Gazetemizin imtiyaz sahibi Muharrem Garip’in 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlayarak,  3 yaş Sınıf öğrencileri ve öğretmenlerinin bulunduğu el emeği göz nuru ile yapılmış tabloyu Garip’e hediye ederek gününü kutladılar.

Ziyarette yapılan sohbette Kurumun Kurucu Müdürü Suna Yılmaz konuşmasında, “ Erbal Eğitim Kurumu olarak bizler gazetecilerimizi çok seviyoruz. Sizi bu anlamlı gününüzde ziyaret etmek istedik. Gecenizi gündüzünüze katarak, yoğun mesai sarf ederek bizler için sürekli güncel haberler derliyorsunuz. Sosyal sorumluluk projelerimizle ilgili birçok haberimizi okuyuculara ulaştırıyorsunuz. Siz gazeteciler her zaman bizlerin yanında yer aldınız. Bizlerde Erbal Ailesi olarak bu özel günde sizlerle zaman geçirmek ve bir teşekkür etmek istedik. Çocuklarımız da gazetenin nasıl olduğunu, matbaanın ne olduğunu, gazetecilerin nasıl çalıştığıyla ilgili bilgi vermek amacıyla kurumunuzu ziyaret ettik” Gününüz kutlu olsun” Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gazetemizin imtiyaz sahibi Muharrem Garip’te, “  Bizleri bu özel günümüzde hatırlayıp ziyaret etmenizden dolayı Erbal Eğitim Kurumları Kurucu Müdürü Suna Yılmaz’a 3 yaş gurubu öğrencilerin öğretmeni İrem Gül Tiren’e  ve  günümüz kutlayan geleceğin  gazetecileri çocuklara teşekkür ederim”Dedi.

Daha sonra, gazetecilik mesleği, gazetenin hazırlanması, baskısı ve içeriği ile ilgili konularda çocukların sorularını yanıtlayan Muharrem Garip ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Konuklarına ayrı ayrı teşekkür etti.  Yapılan ziyaret sırasında Kurumun Kurucu Müdürü Suna Yılmaz tarafından canlı olarak sosyal medya üzerinden ailelere izlettiler.gündem007 gündem008 gündem009 gündem010 gündem011 gündem012 gündem013

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com