logo

Anamur Reklam

Erdoğan Kaya’nın ünlü fotoğrafı Tatar’a hediye edildi

Anamur’da İklimsa Anamur Bayisi olan bölgenin sevilen kişiliği Erdoğan Kaya’nın Anamur ve Kıbrıs’ı buluşturduğu fotoğraf karesi KKTC Başbakanı Ersin Tatar’a hediye edildi.
6. Anamur Tarım ve Gıda Fuarı’na katılmak üzere ilçeye gelen KKTC Başbakanı Ersin Tatar, gördüğü ilgiden büyük memnuniyet duydu. Fuar organizasyon komitesi ve Anamur Belediyesi tarafından ağırlanan Tatar’a adaya dönüşünden önce çeşitli hediyeler takdim edildi. Yörük kiliminin yanı sıra Erdoğan Kaya’nın çektiği Anamur ve Kıbrıs’ın ışıklarını gösteren fotoğrafın Belediye Başkanı Hidayet Kılınç tarafından hediye edildiği Tatar, bu hediye karşısında büyük mutluluk yaşadı. Tatar, bu hediye karşısında duygulanırken fotoğrafı çeken Erdoğan Kaya’ya da teşekkür etti.
Zaman zaman köylerde ve yayla gezilerinde kendine ait özel makinası ile yakaladığı doğa manzaraları ve güzel karelerle adından söz ettiren Kaya, son olarak objektifine öyle bir an yakaladı ki Anamur ve Kıbrıs’ı Aynı karede gece görüntüsü ile bir arada bir bütün şeklinde çekmeyi başardı. Bu güzel kareyi yakalamak için aylarca Anamur en üst bölgelerine çıkarak resim çektiğini söyleyen Kaya, “Sonunda bu kareyi yakaladım fotoğraf çekmeyi seviyorum işimden arta kalan zamanlarda doğada ilginç görüntüler yakalamak için dağlara ve ovalara gidiyorum bir hobi olarak yapıyorum. Bu çektiğim görüntüde onlardan biri benimde beni ziyarete gelen dostlarımın da bu tablo çok hoşuna gitti. İlginç resim kareleri çekmeye devam ediyorum mutluyum doğada huzur var ve böyle güzellikleri anı yakalamak içten bile değil. Anamur ve Kıbrıs fotosu resimde gördüğünüz gibi bir bütün oldu” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com