logo

Anamur Reklam

Ersağ Firması Anamur’da seminer düzenledi

1 Mayıs 2018054Ersağ Firması Anamur’da seminer düzenledi.

Belediye salonunda Ersağ İzmir Büro Müdürü Altın Öncü Ayşe Kaya tarafından verilen seminerde, kimyasal içerikli ürünlerin zararları anlatıldı.

Kaya, Ersağ firmasının ürettiği temizlik ve kozmetik ürünleri ile gıda takviyelerini de tanıttığı seminerde, “Üretimini ve dağıtımını firmamızın yaptığı temizlik ve kişisel bakım ürünleriyle yarınlarımız dediğimiz çocuklarımıza daha temiz bir çevre ve sağlıklı bir toplum bırakma bilinciyle güçlü inanılır ve dürüst bir şirket olarak hizmet veriyoruz. Müşterilerimiz dediklerimiz tüm dünya insanları” dedi.

Ersağ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri’nin aynı zamanda bir iş fırsatı da sunduğunu ifade eden Kaya, “Daha temiz ve zararsız temizlik ve kozmetik ürünleri kullanırken aynı zamanda iyi sayılabilecek gelirler elde edebiliyorsunuz. Ürünler Network Marketing olarak bilinen Çok Katlı Pazarlama modeliyle son kullanıcılara ulaşıyor. Network Marketing alt alta üyeler ile oluşturulan bir pazarlama modeli, bu model ile çok iyi gelir elde edebilirsiniz” diye konuştu.

Ersağ doğal ürünlerinin Anamur’daki Öncü Lideri Ülker KARATAĞ, Anamur Gündem’e yaptığı açıklamada, Networking sisteminde ilk ve tek bürolaşmanın Ersağ’da olduğunu belirterek, “Türkiye’deki 85 büromuzun yanı sıra, Almanya’da 2 büro, Hollanda, Avusturya Belçika, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Kırgızistan, Kazakistan, Azerbaycan ve Yunanistan’da da bürolarımız bulunuyor. Ülkemize yurt dışından ürün girerken bizim ürünlerimizde sıfır fosfat olmasından dolayı yurt dışına ürün gönderiyoruz. Hedefimiz inşallah Anamur’da kimyasallardan uzak olan fosfatsız Ersağ ürünlerimizi halkımıza sunabileceğimiz bir büro açmak” diye konuştu.1 Mayıs 2018007 1 Mayıs 2018053 1 Mayıs 2018055 1 Mayıs 2018056 1 Mayıs 2018057 1 Mayıs 2018058

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com