logo

Anamur Reklam

Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi Şampiyon oldu

gündem007

Bu yıl Anamur Belediyesi tarafından ikincisi düzenlenen ve ismi Trabzon’da  Şehit olan Eren Bülbül’e ithafen “İyi Ki Varsın Eren Kurumlar Arası Futbol Turnuvası” olaran Kurumlar Arası Futbol Turnuvasının şampiyonluk maçı oynandı.

Anamur Belediyesi Kalınören  Lütfi Özdemir Spor Kompleksin ’de oynanan maçlar geçtiğimiz Eylül ayında başladı. 11 takımın katıldığı Turnuvada  kıran kırana geçen maçlar sona erdi. Turnuva sonunda üçüncü    112 Acil Medikal Takımını penaltılarda yıkan Anamed  Hastanesi takımı olurken oynanan final maçında Esnaf Kefalet Kredi Kooperatifi – Kükürlüler Derneğini 4-3 yenerek şampiyonu oldu.  Heyecanın  dorukta olduğu son maçı Anamur Belediye Başkan Yardımcıları  Hüseyin Gürel, Mahmut Kara,  Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Ahmet Özdemir,  Kükürlüler Derneği üyeleri ve çok sayıda taraftar izledi.

Maç sonunda Kalınören Lütfi Özdemir Spor Kompleksinde Komplekste Anamur Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin  Gürel, ve Mahmut Kara tarafından 3. Olan Anamed Hastane Takımına çeyrek altın, 2. Olan Kükürlüler Derneği Takımına yarım altın, şampiyon olan Esnaf Kefalet Takımına ise tam altın hediye edildi. Bütün takımların oyuncularına ise madalya  tektim edildi. Maçın Sürprizi ise Anamur Belediyesi Spor İşleri Müdürü Onur Atikten geldi.  Atik maç sonunda şampiyon olan takımın oyuncularına Bargello Parfüm Hediye etti.

Anamur Belediye Başkanı Mehmet Türe Şehir dışındaki programlarından  dolayı maça katılamadı. gündem001 gündem002 gündem003 gündem004 gündem005 gündem006

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

https://www.google.com/settings/account anamurgundem@gmail.com